REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Meble łazienkowe: wybierz praktyczną szafkę lustrzaną

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 30 marz 2017 19:05
Meble łazienkowe: wybierz praktyczną szafkę lustrzaną
Szafka lustrzana firmy Keuco
Meble łazienkowe: wybierz praktyczną szafkę lustrzaną
Meble łazienkowe: wybierz praktyczną szafkę lustrzaną
Meble łazienkowe: wybierz praktyczną szafkę lustrzaną

Szafka lustrzana to od lat klasyczna pozycja w łazience. Łączy ona w elegancki sposób lustro, światło i miejsce na drobiazgi. Zobaczcie najnowszy model znanej marki.

REKLAMA

Smukły kształt, powierzchnie wysokiej jakości i ciepła biel światła LED w trzech scenariuszach oświetleniowych czynią szafkę lustrzaną ROYAL 15 od KEUCO atrakcyjnym elementem wystroju każdej łazienki.

KEUCO łączy w szafce lustrzanej ROYAL 15 innowacyjną technologię LED oraz możliwość podziału miejsca wewnątrz szafki według indywidualnych kryteriów. O charakterze wzoru decydują filigranowe, matowe elementy z materiału przewodzącego światło, nadające szafce nowoczesny wygląd dzięki prostoliniowym kształtom. W taki sposób szafka lustrzana ROYAL 15 komponuje się doskonale z każdą umywalką i każdym możliwym stylem.

Przyjemnie ciepłą biel oświetlenia LED umożliwia – poprzez opcję przełączania pomiędzy trzema trybami pracy - uzyskanie trzech scenariuszy na każdą okazję: Elementy świetlne wraz z oświetleniem pomieszczenia i pośrednim podświetleniem ściany w górę tworzą równomierne, przyjemne oświetlenie twarzy podczas codziennej pielęgnacji. Oświetlenie umywalki skierowane w dół to nocne oświetlenie orientacyjne lub nastrojowe oświetlenie łazienki. Połączenie obu trybów oświetlenia powoduje powstanie jasnego oświetlenia całego pomieszczenia, które mogłoby być zastąpione jednym źródłem światła.

Za pomocą regulatora obrotowego KEUCO o intuicyjnej obsłudze, zamontowanego pod korpusem szafki lustrzanej, możliwa jest bezstopniowa regulacja jasności dla wszystkich trzech scenariuszy oświetlenia. Szczególnie praktyczne rozwiązanie: regulator zapamiętuje ostatnio wybrany tryb oświetlenia i jego intensywność. Oświetlenie LED charakteryzuje się nie tylko niskim poborem energii, lecz także bardzo długą żywotnością. Nowoczesne źródła światła świecą 30.000 godzin, co stanowi bardzo długi czas bezobsługowej pracy.

Szafka lustrzana ROYAL 15 sprawia wyjątkowo szlachetne wrażenie. Tak, jak każda szafka aluminiowa od KEUCO, charakteryzuje się wysoką jakością materiału oraz pierwszorzędnym wykonawstwem. Za obustronnie lustrzanymi drzwiami z miękko zamykającymi zawiasami kryje się wiele miejsca na akcesoria pielęgnacyjne i akcesoria do makijażu. Równocześnie możliwa jest obserwacja tyłu głowy podczas układania fryzury. Półki szklane o zmiennej wysokości pozwalają na indywidualny podział wnętrz szafki. Dwa wewnętrzne gniazdka pozwalają na ładowanie urządzeń elektrycznych wewnątrz zamkniętej szafki.

Szafka lustrzana ROYAL 15 w wersji jednodrzwiowej o szerokości 500 mm, 650 mm, 800 mm lub w wersji dwudrzwiowej o szerokości 1000 mm i trzydrzwiowej o szerokości 1200 mm jest elementem wszechstronnym, nadającym się do urządzenia każdej łazienki. Model trzydrzwiowy jest wyposażony w dwa systemy oświetlenia i przewidziany do kombinacji z podwójną umywalką.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA