REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Modne umywalki – nowość projektu Sieger Design

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 26 cze 2016 16:00
Modne umywalki – nowość projektu Sieger Design
Kolekcja łazienkowa Darling New Duravit.
Modne umywalki – nowość projektu Sieger Design
Modne umywalki – nowość projektu Sieger Design
Modne umywalki – nowość projektu Sieger Design
Modne umywalki – nowość projektu Sieger Design

Darling New to klasyczny projekt firmy Duravit. Opracowany we współpracy z Sieger Design, odznacza się harmonijnymi kształtami podkreślonymi przez delikatne krawędzie.

REKLAMA

Do kompleksowej i pełnej serii łazienkowej Darling New dodano kilka nowych produktów po to, aby sprostać najbardziej wyszukanym pod względem wzoru i komfortu wymaganiom.

Różne wymiary

Cztery umywalki nablatowe o szerokości od 520 mm do 1020 mm mogą teraz łączyć się z szafkami podumywalkowymi serii L-Cube. Wprowadzona na rynek w 2015 roku seria mebli łazienkowych to absolutny bestseller, dostępny teraz także dla Darling New w ponad 30 różnych wariantach wykończeniowych.

Ponadto, proponowane rozwiązania dostępne są w praktycznych wymiarach; dostępna szerokość to zarówno 800 mm jak i 1000 mm.

W tej serii ceramiczna umywalka nablatowa połączona jest z powierzchnią szafki podumywalkowej serii L-Cube z wykorzystaniem technologii "c-bonded" w celu uzyskania doskonałej całości.

Krawędź umywalki wykonanej z opatentowanego tworzywa DuraCeram jest ukryta i zredukowana do cienkiego rantu. Komora umywalki nie ma przelewu, a powłoka ceramiczna stanowi doskonałe wykończenie przejrzystego, purystycznego designu.

30 odcieni szafek

Pasujące szafki podumywalkowe serii L- Cube dostępne są w sumie w 30 różnych odcieniach – począwszy od wykończeń na wysoki połysk w kolorach Apricot Pearl, Jade oraz Dolomiti Grey, a także z drewnianymi frontami z wykończeniem w kolorze ciemnego dębu. Istnieje również możliwość wyboru pomiędzy wariantem wiszącym lub stojącym z regulowanymi chromowanymi nóżkami, jak również w wersji z jedną lub dwiema szufladami.

Gama produktów serii L-Cube zawiera elementy lustrzane i szafki, w tym półwysokie i wysokie, oraz półki, co umożliwia wyposażenie całej łazienki tak, aby korespondowała z obszarem mycia.
Rodzina Darling New zawiera teraz również miskę toaletową w wersji przyściennej o długości 57 cm.

Dzięki nowej technologii Rimless otwarty rant spłukujący miski ze spłuczką o spłukiwaniu 4,5 litra gwarantuje optymalne spłukiwanie nawet przy użyciu tak niewielkiej ilości wody. W celu zapewnienia wyższego komfortu miskę toaletową można opcjonalnie wyposażyć w deskę sedesową z funkcją mycia SensoWash Slim. Miska toaletowa wisząca Darling New dostępna jest także z antybakteryjną glazurą HygieneGlaze.

Zdjęcia: Duravit


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA