REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Mop do podłogi – jaki wybrać. Opinia fachowca

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 03 cze 2016 10:00
Mop do podłogi – jaki wybrać. Opinia fachowca
Fot. Shutterstock

Podłogę w łazience najwygodnie umyć lub odkurzyć mopem. Jedni wolą mopy płaskie, inni – rotacyjne. Jaki mop wybrać radzi Bartek Szakiewicz, Brand Manager marki Jan Niezbędny.

REKLAMA

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów mopów, dlatego też przy wyborze konkretnego modelu, warto go dostosować do typu i ukształtowania powierzchni, którą zamierzamy czyścić.

Podłogę w kuchni czy łazience najszybciej i najdokładniej sprzątniemy korzystając z mopa dwustronnego lub rotacyjnego. Wykonane są z mikrofibry, której zaletami jest: bardzo duża wytrzymałość i chłonność, a także możliwość czyszczenia bez użycia detergentów.

Specjalna konstrukcja mopa dwustronnego - pozwala na użycie obydwu jego stron, dzięki czemu możemy umyć dwa razy większą powierzchnię, bez konieczności płukania wkładu.

Skutecznie usuwa brud z każdego rodzaju podłóg i bardzo dobrze sprawdza się zarówno przy myciu na mokro, jak i bez użycia wody. Na sucho idealnie zbiera kurz i poleruje powierzchnie.
Mop rotacyjny (dostępny w dwóch wersjach: okrągły i płaski) Jana Niezbędnego to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu płukanie oraz wyciskanie wkładu jest łatwe, wygodne i szybkie, a podłogi wyczyścimy perfekcyjnie.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA