REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Mycie zębów z tabletem – szczoteczka dla dzieci z Bluetooth

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 12 kwi 2016 08:20
Mycie zębów z tabletem – szczoteczka dla dzieci z Bluetooth
Dzięki Bluetooth, dzieci myją zęby z wirtualnym pluszakiem na tablecie lub smartfonie.
Mycie zębów z tabletem – szczoteczka dla dzieci z Bluetooth
Mycie zębów z tabletem – szczoteczka dla dzieci z Bluetooth


Nie wszystkie dzieci lubią szczotkować zęby, a już na pewno większość nie poświęca tej czynności należytego czasu. Oto nowość: maluchy szczotkują zęby z wirtualnym pluszakiem na tablecie lub smartfonie.

REKLAMA

Jak przekonać dziecko do dłuższego i dokładniejszego mycia zębów? Jak sprawić, aby mycie zębów nie było przykrym obowiązkiem, ale miłą zabawą?

Marka Philips proponuje nową Sonicare For Kids z funkcją Bluetooth, która współpracuje z interaktywną, bezpłatną aplikacją zaprojektowaną specjalnie dla dzieci. Według danych producenta szczoteczka jest o 75% skuteczniejsza niż manualne szczoteczki.

Nowa szczoteczka Philips Sonicare For Kids z funkcją Bluetooth współpracuje z bezpłatną, interaktywną aplikacją, która pomaga najmłodszym lepiej i dłużej szczotkować zęby. Dzieci świetnie się bawią, ucząc się przy tym dobrych nawyków mycia zębów, które zapamiętają na całe życie.

Aplikacja jest synchronizowana ze szczoteczką (tablet lub smartfon trzeba mieć własny). Główną postacią aplikacji jest sympatyczny Sparkly, który lubi mieć czyste zęby. Sparkly pozostaje pod opieką dzieci, a nauczyciel szczotkowania stawia przed dziećmi wyzwania dotyczące dłuższego i lepszego szczotkowania.

Za każdym razem, gdy dziecko dobrze umyje zęby, Sparkly jest szczęśliwszy, a każda pomyślnie zakończona sesja szczotkowania jest nagradzana. Dzieci mogą odblokowywać akcesoria, aby Sparkly został spersonalizowany.

Innowacyjna technologia soniczna Philips Sonicare to zapewniających dynamiczną akcję czyszczącą. Szczoteczka Philips Sonicare for Kids dokładnie myje nawet w trudno dostępnych miejscach.

Szczoteczka wykonuje 500 ruchów szczotkujących na sekundę. Ma funkcje i programy przyjazne dla dziecka. Program delikatny jest dla młodszych, a program regularny dla starszych dzieci.

Wbudowany zegar KidTimer wskazuje prawidłowy, 2 minutowy czas mycia, zalecany przez dentystów. Radosne melodyjki KidPacer sygnalizują czas zmiany miejsca szczotkowania, aby wszystkie zęby zostały umyte. Rączkę szczoteczki dzieci mogą ozdobić wymiennymi naklejkami.

Szczoteczka ma być w sprzedaży od kwietnia 2016 roku.


Zdjęcia: Philips


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA