Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Najpopularniejsza armatura do łazienki – zobacz wyniki raportu specjalnego

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 15 wrz 2014 12:08
Najpopularniejsza armatura do łazienki – zobacz wyniki raportu specjalnego
Fot. Shutterstock

Wybór baterii do łazienki tylko na pozór jest prosty. Dobre wzornictwo czy cena, znany producent czy przypadkowy. Odpowiedzi można znaleźć w raporcie specjalnym o armaturze łazienkowej.

REKLAMA

Raport specjalny poświęcony armaturze łazienkowej przygotował portal Skapiec.pl. Przy jego tworzeniu współpracowały nasze redakcje – portalu Łazienka oraz magazynu „Świat Łazienek i Kuchni”.

Przygotowany przez Skąpiec.pl raport to kompendium informacji dotyczących aktualnych trendów na rynku armatury oraz porady ekspertów. Publikacja bierze pod uwagę dane zebrane w okresie od maja do lipca bieżącego roku. Co więc najczęściej wybierają internauci?

Użytkownicy Skąpiec.pl, którzy w ostatnim czasie poszukiwali na stronach serwisu armatury umywalkowej, najczęściej decydowali się na baterie jednouchwytowe (z charakterystyczną dźwignią zamiast kurków). Dużo mniejszym zainteresowaniem cieszyły się zaś baterie dwuuchwytowe oraz termostatyczne (kontrolujące temperaturę wody). Najpopularniejszym producentem w tej kategorii okazała się firma Grohe.

Najczęściej wybierane baterie wannowe i prysznicowe były z kolei zaopatrzone w termostat. Najpopularniejszym stylem wykończenia okazał się zaś „nowoczesny”. I w tym przypadku numerem jeden wśród producentów było Grohe. Coraz popularniejszą alternatywą dla zwykłych słuchawek prysznicowych stają się też deszczownice. W tej kategorii palma pierwszeństwa również należała do znanej niemieckiej firmy.

Wśród paneli prysznicowych najwięcej uznania zdobyły z kolei modele wyposażone w opcję hydromasażu, a wśród zestawów natryskowych najpopularniejsze okazały się urządzenia podwieszane i chromowane. Najczęściej wybierane baterie bidetowe są za to utrzymane w nowoczesnym stylu.

W raporcie nie zabrakło również miejsca na porady specjalistów w dziedzinie armatury łazienkowej. Redaktorzy znanych czasopism i portali wnętrzarskich opisują wady i zalety poszczególnych rozwiązań aranżacyjnych oraz doradzają, czym warto kierować się podczas wyboru baterii. W publikacji znajdziemy również ranking najpopularniejszych urządzeń w każdej z omawianych kategorii.

Pełny raport można przeczytać lub pobrać tutaj: http://www.skapiec.pl/site/doc/200/20/32/

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA