REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Natlenia i spienia pastę - szczoteczka do zębów dla dzieci

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 31 maj 2016 18:00
Natlenia i spienia pastę - szczoteczka do zębów dla dzieci
Szczoteczka Sonicare For Kids.
Natlenia i spienia pastę - szczoteczka do zębów dla dzieci

Pomaga (dosłownie!) dzieciom czyścić zęby. Szczoteczka soniczna Philips natlenia i spienia pastę, a także odlicza czas szorowania.

REKLAMA

Szczoteczka soniczna Sonicare For Kids Philips czyści zęby dziecka, zamieniając pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna. Dwie wymienne główki powodują, że szczoteczka jest odpowiednią dla dzieci w wieku od 4 lat do 7 i powyżej.

Główki szczoteczki Sonicare For Kids zostały zaprojektowane tak, aby w delikatny i dokładny sposób czyścić rozwijające się zęby dziecka. Dźwięki zachęcają do czyszczenia kolejnych partii zębów, a timer wyznacza czas ucząc dziecko dobrych nawyków. Szczoteczki posiadają ergonomiczną, wygodną konstrukcję.

Szczoteczka Sonicare dla dzieci ma w komplecie naklejki na wymienny panel, które sprawiają, że dziecko sięga po nią z chęcią i obowiązek jakim jest mycie zębów traktuje jak zabawę.

KidTimer pozwala na zachowanie zalecanych przez dentystów 2 minut mycia zębów.
KidPacer to dźwięki szczoteczki zachęcające dziecko do czyszczenia wszystkich 4 ćwiartek w jamie ustnej. Na koniec szczoteczka zagra melodyjkę, która oznacza zakończenie mycia zębów i jest nagrodą dla dziecka.

Dzięki główce dostępnej w 2 rozmiarach szczoteczka będzie towarzyszyła dziecku na różnych etapach jego rozwoju. Mała główka doskonale sprawdzi się u 4-6 latków, duża u dzieci od ok. 7 roku życia. Gumową główkę zaprojektowano z myślą o ochronie dziecięcych zębów i delikatnych dziąseł.

Dwa tryby mocy czynią szczoteczkę idealną dla potrzeb zarówno kilkulatków, jak i starszych dzieci zapewniając delikatne, dokładne czyszczenie odpowiednie na danym etapie rozwoju uzębienia dziecka.

Dynamiczny sposób czyszczenia szczoteczki Sonicare For Kids pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł. Drgania soniczne zamieniają pastę do zębów w natleniony płyn docierając w miejsca niedostępne dla szczoteczki manualnej.

Solidny, antypoślizgowy uchwyt umożliwia przechowywanie szczoteczki w pozycji pionowej, a także nakładanie pasty do zębów po położeniu szczoteczki na umywalkę.

Cena detaliczna szczoteczki Sonicare For Kids HX6311/07 - około 229 zł.

 

Zdjęcia: Philips


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA