REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesna łazienka: lustrzana szafka z 3 rodzajami oświetlenia

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 26 sie 2017 16:14
Nowoczesna łazienka: lustrzana szafka z 3 rodzajami oświetlenia
Fot. Keuco
Nowoczesna łazienka: lustrzana szafka z 3 rodzajami oświetlenia
Nowoczesna łazienka: lustrzana szafka z 3 rodzajami oświetlenia
Nowoczesna łazienka: lustrzana szafka z 3 rodzajami oświetlenia

Lustrzana szafka, zapewniająca miejsce do przechowywania i funkcjonująca jako lustro to świetny wybór do niewielkiej łazienki. Zobacz model z trzema rodzajami oświetlenia.

REKLAMA

Szafka lustrzana Royal L1 od Keuco oferuje możliwość wyboru jednego z trzech sposobów oświetlenia. Kompletne oświetlenie frontowe całej szerokości szafek lustrzanych, z równomiernie subtelnym oświetleniem ściany powyżej doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji.

Przyjemne, bezpośrednie oświetlenie umywalki, kierujące strumień światła na armaturę nadaje się przykładowo jako orientacyjne światło w nocy lub odprężające światło podczas kąpieli w wannie. Za to w celu lepszego doświetlenia pomieszczenia możliwe jest wykorzystanie obu sposobów oświetlenia na raz. Innowacyjne pokrętło do regulacji natężenia światła zastosowane w szafkach lustrzanych Keuco pozwala na bezstopniową regulację intensywności światła. Jest on zabudowany dyskretnie pod korpusem szafki lustrzanej, w łatwo dostępnym miejscu. Obrót dostosowuje intensywność światła do potrzeb użytkownika.

Nowoczesne diody LED dają światło o przyjemnej, ciepłej bieli o temperaturze barwy 3000 kelvinów, a ich żywotność obejmuje ponad 30000 godzin pracy. Elementy te wykazują szczególną jasność i kolorystykę światła, każde spojrzenie w lustro nabiera w ten sposób szczególnych cech. Szczególnie inteligentne rozwiązanie: regulator zapamiętuje ostatnio wybrany tryb oświetlenia i jego intensywność.

Szafka lustrzana dostępna jest w sześciu rozmiarach od 500 mm do 1 300 mm z jednymi, dwoma lub trzema drzwiami, z lustrami po obu stronach. Taki wybór zapewnia kompatybilność z prawie wszystkimi wymiarami dostępnych umywalek. W przypadku długości większej niż 1 200 mm, a więc rozwiązań z dwoma umywalkami, oświetlenie umywalki przewidziane jest dla dwóch baterii. W taki sposób możliwe jest szczególne podkreślenie uroku powierzchni chromowanych i ciekawych kształtów.

Dzięki powierzchniom lustrzanym z każdej strony, szafki Royal L1 nadają się do każdej łazienki. Nie bez znaczenia są również walory, ukryte w ich wnętrzach. Przestrzeń wewnętrzna – tylna ściana, światła profilowe i listwa z gniazdkami charakteryzują się anodowaną powierzchnią. Przemyślany podział wnętrza, regulowane półki szklane i szufladki z anodowanego aluminium oferują dużą ilość miejsca i zapewniają wygodne uporządkowanie. Wewnętrzne gniazdka pozwalają również na ładowanie urządzeń elektrycznych wewnątrz zamkniętej szafki. Za wygodne i miękkie zamykanie szafki Royal L1 odpowiadają wysokiej jakości zawiasy. Z uwagi na użycie niewielu, dobrze skomponowanych materiałów szafka lustrzana wygląda niezwykle harmonijnie i stanowi jedną całość. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA