REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesna łazienka: postaw na toaletę myjącą

 • Autor: Anna Sołomiewicz
 • 26 sie 2017 18:56
Nowoczesna łazienka: postaw na toaletę myjącą
Fot. Grohe
Nowoczesna łazienka: postaw na toaletę myjącą
Nowoczesna łazienka: postaw na toaletę myjącą
Nowoczesna łazienka: postaw na toaletę myjącą
Nowoczesna łazienka: postaw na toaletę myjącą
Nowoczesna łazienka: postaw na toaletę myjącą
Nowoczesna łazienka: postaw na toaletę myjącą
Nowoczesna łazienka: postaw na toaletę myjącą

W czasach szybkiego rozwoju technologii, również w segmencie produktów sanitarnych, zmienia się nasze spojrzenie na współczesną łazienkę. Toalety myjące przestają być jedynie ciekawostką, a stają się coraz częściej elementem wyposażenia domowej łazienki.

REKLAMA

Nowoczesne produkty pozwalają bowiem na coraz większe udogodnienia, dzięki którym możemy zmieniać swoje codzienne zwyczaje na lepsze. Co więcej, rozwiązania oszczędzają również cenny czas, ułatwiając utrzymywanie w czystości wyposażenie. Najnowsza, innowacyjna toaleta myjąca Grohe Sensia Arena wychodzi naprzeciw wysokim wymaganiom konsumentów, zwiększając osobisty komfort i higienę.

Zastosowana w nowej toalecie myjącej technologia HyperClean wykorzystuje naturalne antybakteryjne jony srebra, aby zapobiegać rozmnażaniu się drobnoustrojów, a zarazem plam i nieprzyjemnych zapachów. Podczas procesu szklenia dodawane jest wyjątkowo gładkie i wytrzymałe wykończenie, które zapobiega powstawaniu 99,9% bakterii, dzięki czemu ceramika jest lśniąco czysta i bezpieczna bez najmniejszego wysiłku. Funkcja ta gwarantuje, że łazienka będzie miejscem bezpiecznym, czystym i wolnym od drobnoustrojów.

Za zachowanie czystości odpowiada również projekt muszli. Kształt Grohe Sensia Arena został opracowany tak, aby na toalecie nie było miejsc niewidocznych dla oka, dzięki czemu zabrudzenia nie mają się gdzie ukryć. Gładkie kształty dodają produktowi dyskretnej elegancji, a dopracowane szczegóły, tj. czujniki sensoryczne, specjalne podświetlenie, system automatycznego podnoszenia i opuszczania deski czy podwójne spłukiwanie toalety sprawiają, że Grohe Sensia Arena wysoko podnosi poprzeczkę dla przyszłych, spersonalizowanych rozwiązań w zakresie higieny.

Grohe Sensia Arena umożliwia dodatkowo łatwą obsługę przy pomocy aplikacji na smartfona. Wystarczy zaprogramować profil, by w pełni dopasować funkcje do indywidualnych potrzeb. Współdziałanie wszystkich technologii zawartych w nowej toalecie myjącej Grohe pozwala na utrzymanie perfekcyjnej czystości niemal bez wysiłku. To wyjątkowy produkt, który w pełni odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Źródło: Grohe


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • Rozważam zakup miski z Ideal Standard i tez myslę o AquaBlade. Jakie są wasze opinie? Sprawdza się?
  • Kaja, 2018-02-02 14:38:48
 • Zdecydowanie warto! System AquaBlade to większa higiena samej miski a poza tym oszczędność wody!
  • Katja, 2018-01-01 13:51:17
 • Ja też się przymierzam do AquaBlade i chętnie posłucham jakie macie wrażenia? Podobno warto zainwestować w miskę z tą technologią?
  • Maja, 2017-12-05 15:42:22
 • Słyszałam, że przy AquaBlade zużycie wody jest efektywniejsze niż w tradycyjnych systemach. Widzicie różnicę u siebie?
  • Paula, 2017-11-06 14:41:41
 • System Aqua Blade jest super! Zarówno ze względu na higieniczność i na stronę estetyczną. Niedługo robimy remont i planuję zakup miski z ta technologią.
  • Krystyna, 2017-10-05 11:08:18
 • Z kolei my z mężem niedawno kupiliśmy z mężem sedes z Ideal Standard z systemem AquaBlade. Mają naprawdę ogromny wybór i myślę, że każdy może znaleźć coś dla siebie. To co dla nas jest najważniejsze, to czystość toalety. Technologia AquaBlade daje optymalny efekt, spłukując za każdym razem cała powierzchnię miski już od górnej jej krawędzi i utrzymując jej wnętrze w nieskazitelnej czystości.
  • Martyna, 2017-09-04 09:13:48

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA