REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesna strefa kąpieli: nowy model wanny akrylowej

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 08 marz 2017 10:30
Nowoczesna strefa kąpieli: nowy model wanny akrylowej
Wanna Leros. Fot. Aquaform

Nowa, prostokątna wanna akrylowa to propozycja dla fanów nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Zobaczcie, jak się prezentuje.

REKLAMA

Odprężające kąpiele w morskich wodach otaczających skąpane w słońcu, greckie plaże - kto z nas nie chciałby choć na chwilę znaleźć się na śródziemnomorskich wyspach? Gdy od upragnionych wakacji dzielą nas całe miesiące, marzenia o nich możemy umilić sobie odrobiną codziennego luksusu we własnej, wygodnej i komfortowej wannie Leros.

Prostokątna wanna Leros firmy Aquaform to propozycja dla fanów nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Geometryczna forma doskonale sprawdzi się w surowych łazienkach inspirowanych naturą, jak i futurystycznych stylizacjach utrzymanych w charakterze hi-tech. Model ten może stanowić samodzielny element przestrzeni lub zostać skomponowany z parawanem nawannowym Tanganika i eleganckim natryskiem, tworząc strefę domowego SPA.

Wannę Leros, wykonaną z akrylu, cechują właściwości antypoślizgowe i termoizolacyjne, dzięki czemu kąpiel jest nie tylko bezpieczna, ale i bardziej komfortowa. Z powodzeniem sprawdzi się więc we wnętrzach, z których korzystają dzieci uczące się samodzielnego dbania o higienę. Dzięki zachowaniu idealnie gładkiej powierzchni, tworzywo to jest także w łatwe w utrzymaniu czystości. Trwały model z wysokiej jakości materiału objęty jest 7-letnią gwarancją na niezmienną barwę powłoki zewnętrznej.

Nowość w ofercie Aquaform dostępna jest w czterech długościach: 140, 150, 160 i 170 cm, co zwiększa możliwości aranżacyjne, pozwalając na idealne dopasowanie wariantu do specyfiki łazienkowego wnętrza. Łatwość montażu zapewniają dołączone do zestawu nogi i listwy montażowe. Wanna Leros objęta jest dwuletnią gwarancją producenta.

Ceny netto:

Wanna Leros prostokątna 140/70/44: 374 zł

Wanna Leros prostokątna 150/70/44: 379 zł

Wanna Leros prostokątna 160/70/44: 389 zł

Wanna Leros prostokątna 170/70/44: 394 zł


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA