REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesna toaleta: nowy model bez kołnierza

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 24 lip 2017 15:30
Nowoczesna toaleta: nowy model bez kołnierza
Miska WC Laufen Palace Rimless. Fot. Laufen
Nowoczesna toaleta: nowy model bez kołnierza
Nowoczesna toaleta: nowy model bez kołnierza

Szukając miski WC, która pomoże nam zadbać o higienę naszej łazienki, warto sięgnąć po modele bezkołnierzowe.

REKLAMA

Przykładem takiej toalety jest podwieszana miska WC Palace (360 x 560 mm) Rimless. Jest to kolejny model marki Laufen wyposażony w tę technologię. Minimalistyczna w formie  łączy w sobie trzy najważniejsze cechy: funkcjonalność, oszczędność i komfort użytkowania. Wyróżnia się ergonomicznym designem – to ponadczasowa klasyka zaprojektowana z myślą o przyszłości. Prosta, elegancka będzie ozdobą łazienki dziś, nie znudzi się też po latach. Dodatkowo cechuje się wyjątkowo łatwym montażem.

Wydajny system spłukiwania i dystrybucji wody w kilku kierunkach, pozwala dokładnie obmyć miskę w całości zaledwie 4,5/3 litra wody. To prawie trzydziestoprocentowa oszczędność surowca.

Dzięki zredukowaniu powierzchni wewnętrznego kołnierza miski przestrzeń, w której do tej pory gromadziły się bakterie, kamień i zanieczyszczenia została ograniczona do minimum. Łatwe utrzymanie czystości umożliwia także opcjonalna powłoka Laufen Clean Coat zastosowana na powierzchni produktu, zapobiegająca osadzaniu się nieczystości na ceramice.

Technologia Rimless w ofercie Laufen występowała do tej pory w seriach: PRO, PRO S oraz Kartell by Laufen. Model Palace rozszerza linię misek WC Rimless marki Laufen. Docenią go zwolennicy nowoczesnych i klasycznych wnętrz łazienkowych. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA