REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesne AGD: pralka sterowana głosem

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 04 paź 2017 10:42
Nowoczesne AGD: pralka sterowana głosem
Inteligentna pralka Bianca. Fot. Candy
Nowoczesne AGD: pralka sterowana głosem
Nowoczesne AGD: pralka sterowana głosem
Nowoczesne AGD: pralka sterowana głosem

Chcielibyście porozmawiać z własną pralką? Nowy model pozwala sterować jej pracą nie tylko za pomocą smartfona, ale również głosu.

REKLAMA

Inteligentny dialog z pralką stał się faktem. Bianca stworzona przez markę Candy to pierwsza intuicyjna pralka wyposażona w zestaw zaawansowanych funkcji, a jednocześnie prosta w użyciu. Skrócenie czasu prania do mniej niż godziny, wydajność mycia klasy A, autentyczna interakcja między użytkownikiem a urządzeniem, zarządzanie przez smartfona – to tylko kilka udogodnień, dzięki którym Bianca przekracza dotychczasowe granice w myśleniu o praniu.

Bianca łączy w sobie prawdziwe włoskie piękno z wyjątkową skutecznością. Sprzęt zachwyca unikalnym wzornictwem, ponadczasową stylistyką, minimalistyczną elegancją i szeregiem najnowszych rozwiązań technologicznych.

Sterowanie praniem za pomocą głosu

Interakcja między użytkownikiem a pralką jest możliwa dzięki specjalnemu algorytmowi. Teraz za pomocą smartfona można naprawdę prowadzić dialog z urządzeniem. Bianca rozumie potrzeby użytkownika, koryguje błędy, informuje, kiedy pranie jest gotowe, udzieli porad dotyczących prania. Co więcej, z każdym dniem Bianca poznaje użytkownika coraz lepiej i uczy się jego nawyków. Zapamiętywanie przez pralkę najczęściej wybieranych programów sprawi, że za każdym razem pranie staje się coraz łatwiejsze.

Dzięki aplikacji SimplyFi z łatwością mamy szansę sterować praniem za pomocą głosu. Wystarczy poprosić pralkę, aby rozpoczęła konkretny program lub powiedzieć po prostu: „Hej, Bianca, chcę uprać swoje swetry”. To całkowicie nowe doświadczenie dla użytkowników pralek!

Aplikacja na smartfona

Aplikacja SimplyFi pozwala zarządzać pralką z każdego miejsca za pomocą smartfona czy tabletu. Dzięki niej mamy również dostęp do szerokiej gamy dodatkowych programów i funkcji:

Zdalne sterowanie – dzięki niemu wystarczy kilka kliknięć na ekranie smartfona, aby włączyć np. program „Zawsze świeże”, który po ukończeniu prania uruchomi delikatne ruchy bębna, aby zagwarantować świeżość ubrań do czasu ich wyjścia z pralki. 

Dodatkowe programy – ich połączenie z opcjami podstawowymi spełni wszystkie oczekiwania.

Zaawansowany przegląd – umożliwia kontrolę stanu technicznego pralki, a aplikacja pomoże wykryć usterki i uporać się z nimi odpowiednio wcześnie.

Menedżer redukcji zużycia energii – pozwoli kontrolować zużycie oraz systematycznie je zmniejszać. 

Automatyczna konserwacja – powiadomienia o potrzebie czyszczenia filtra bądź rozpoczęcia cyklu czyszczenia bębna odbywają się np. na podstawie twardości wody.

Krótsze pranie

Funkcja Zoom gwarantuje wypranie ubrań w ciągu 59 minut. Co ważne, funkcji można używać do każdego programu prania z gwarancją najlepszego rezultatu. Warto dbać nie tylko o garderobę, lecz także wrażliwą skórę domowników. System Mix Power Jet wprowadza detergent prosto do bębna, natomiast System Boost Heating i akcelerator procesora gwarantują rezultaty prania na najwyższym poziomie.

Pokrętło zamiast przycisków

Intuicja Bianci tkwi również w nowoczesnym interfejsie, który jest zarazem charakterystycznym, przykuwającym uwagę elementem wzorniczym. Smart Ring to niewielki, okrągły ekran dotykowy z wyświetlaczem, dzięki któremu można aktywować i połączyć jednym dotknięciem wszystkie główne opcje i programy. Inteligentne pokrętło jest ergonomiczne i wygodne. Umieszczono je z 11-stopniowym nachyleniem, aby oszczędzić użytkownikowi zbytecznego pochylania się.

Łatwiejsze prasowanie i szybkie wirowanie


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA