REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowość łazienkowe: piękne płytki w popularnym markecie

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 19 sty 2017 11:05
Nowość łazienkowe: piękne płytki w popularnym markecie
Na ścianie gres szkliwiony z serii Village imitujący swoją fakturą drewno. Fot. Leroy Merlin
Nowość łazienkowe: piękne płytki w popularnym markecie
Nowość łazienkowe: piękne płytki w popularnym markecie

Wybór podłogi do różnych pomieszczeń domowych, to zazwyczaj kompromis między estetyką a praktycznością. Płytki ceramiczne dostępne w znanej sieci łączą urodę z funkcjonalnością.

REKLAMA

Nowa kolekcja płytek ceramicznych dostępna w Leroy Merlin spodoba się wszystkim tym, którzy lubią naturalną barwę i wygląd drewna i wbrew rozsądkowi, chcieliby mieć drewnianą podłogę w łazience, holu czy innych pomieszczeniach narażonych na wilgoć lub zabrudzenia. Połączenie ozdobnych walorów drewna z właściwościami ceramiki występuje w seriach gresów szkliwionych ASHWOOD, VILLAGE, MYTHOS i DELICE. Pięknie odwzorowane rysunki i faktury do złudzenia przypominają naturalne drewno.

Podłoga wykonana z gresu nie będzie co prawda równie ciepła jak drewniana ale zdecydowanie łatwiejsza do utrzymania w czystości i odporna na wilgoć, wysoką temperaturę, psie pazury i szalone dziecięce zabawy. Będzie też pasować do różnych aranżacji i stylu wnętrza. Nie musimy mieć też obaw, że za jakiś czas wyjdzie z mody.

Serie gresów szkliwionych ASHWOOD, VILLAGE, MYTHOS, DELICE o fakturze drewna uzupełnia jeszcze jedna nowość w asortymencie Leroy Merlin. Prawdziwa perełka – terakota z hiszpańskiej manufaktury MOMENTS – inspirowana ceramicznymi mozaikami, nadgryzionymi „zębem czasu”, jakby przeniesionymi ze starej hacjendy. Zgodnie z najnowszymi trendami będzie pięknie komponowała się z prostą drewnianą podłogą i np. podkreślała fragment wnętrza. Wymiary: 45x45 cm. Umiejętnie łącząc różne faktury i motywy dekoracyjne gresów i płytek ceramicznych mamy szansę stworzyć wysmakowaną i niejednoznaczną iluzję wizualną – będzie się nam wydawać, że mamy do czynienia z prawdziwym parkietem dębowym lub marmurową posadzką.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA