REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowość na rynku AGD: kolorowe pralki i suszarki

  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 07 marz 2016 08:14
Nowość na rynku AGD: kolorowe pralki i suszarki
Pralki i suszarki dostępne w kolorach czerwonym, pomarańczowym i aluminiowym to nowość w ofercie Gorenje. Fot. Gorenje
Nowość na rynku AGD: kolorowe pralki i suszarki
Nowość na rynku AGD: kolorowe pralki i suszarki
Nowość na rynku AGD: kolorowe pralki i suszarki

Tych, którym znudziły się już białe pralki i suszarki ucieszy zapewne wiadomość, że na rynku pojawiły się sprzęty AGD w efektownych odcieniach: pomarańczowym i czerwonym.

REKLAMA

Wszyscy przywykliśmy już do widoku białej pralki. To jest trochę jak w tej anegdocie o Henrym Fordzie. Henry Ford jak wiadomo zrewolucjonizował rynek samochodowy, wprowadzając do masowej produkcji model T, który produkowany był tylko w kolorze czarnym. Zapytany kiedyś przez dziennikarzy, czy przewiduje produkcję tych aut w innych kolorach odpowiedział: „Ależ oczywiście…Ford T będzie dostępny w dowolnym kolorze, pod warunkiem, że będzie to…czarny!”. Podobnie było z pralkami automatycznymi – dostępne były w dowolnym kolorze, pod warunkiem, że był to biały!

Zmienia się to teraz za sprawą Gorenje, która wprowadza na rynek kolorowe pralki i suszarki, dostępne w kolorach czerwonym, pomarańczowym i aluminiowym. Od teraz nasze łazienki i kuchnie mogą być bardziej radosne i będą cieszyć oczy pięknym wyglądem.

Nowe, kolorowe pralki to poza pięknym wyglądem także najnowsza technologia. Wszystkie należą do klasy energetycznej A+++, wsad do 7 kg, wirowanie 1400 obrotów na minutę. Najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami są jednak inteligentne tryby prania SensoCare. Dostępne są 4 takie tryby: NormalCARE, EcoCARE, TimeCARE i AllergyCARE, które zostały zoptymalizowane w taki sposób, aby zapewnić zawsze doskonały rezultat prania i perfekcyjną pielęgnację bielizny.

Kolorowe suszarki wykorzystują najnowszą technologię SensorIQ, która automatycznie dostosowuje proces suszenia w zależności od wybranego programu, rodzaju bielizny i wymaganego stopnia suchości.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA