REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Odkurzacze bezprzewodowe – nowa linia z cyfrowymi silnikami

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 12 maj 2016 16:11
 Odkurzacze bezprzewodowe – nowa linia z cyfrowymi silnikami
Odkurzacz Dyson V6 Total Clean usuwa cząsteczki nawet tak małe jak 0,3 mikrona, w tym alergeny, pyłki i zarodniki pleśni.
 Odkurzacze bezprzewodowe – nowa linia z cyfrowymi silnikami
 Odkurzacze bezprzewodowe – nowa linia z cyfrowymi silnikami
 Odkurzacze bezprzewodowe – nowa linia z cyfrowymi silnikami

Usuwają pył rozsypanych cieni do powiek i pudru, zarodniki pleśni, alergeny. Odkurzacze bezprzewodowe Dyson V6 Total Clean to nowa seria. Mają cyfrowe silniki o dużej mocy ssania.

REKLAMA

Podstawą nowej linii bezprzewodowych odkurzaczy marki Dyson jest cyfrowy silnik, który zapewnia większą siłę ssania niż mają inne odkurzacze tego typu. Dzięki niemu odkurzacz Dyson V6 Total Clean doskonale poradzi sobie zarówno z odkurzeniem domu, od dywanu aż po sufit, jak i mniejszych przestrzeni np. samochodu.

Odkurzacz Dyson V6 Total Clean łączy wszechstronność odkurzacza bezprzewodowego
z możliwościami pełnowymiarowego urządzenia. Zastosowany w nim system wydajnej filtracji wydmuchiwanego powietrza usuwa cząsteczki tak małe jak 0,3 mikrona, w tym także alergeny. W efekcie wydmuchiwane powietrze jest czystsze niż to, którym oddychamy.

- Zainwestowaliśmy ponad 250 milionów funtów w rozwój autorskiego, opatentowanego silnika, który wykonuje do 110.000 obrotów na minutę. Dzięki temu nasze odkurzacze pozostają lekkie i poręczne, jednocześnie zapewniając siłę ssania większą niż jakikolwiek inny odkurzacz bezprzewodowy – powiedział James Dyson, wynalazca i założyciel firmy Dyson.

Urządzenie posiada trzy elektroszczotki, które usuwają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia:

Elektroszczotka Soft roller

Jednoczesne usuwanie drobnego kurzu i większych zanieczyszczeń stanowi problem dla większości odkurzaczy. W rezultacie, po zakończeniu odkurzania na przykład łazienki,
w szczelinach podłogi pozostaje zarówno drobny pył, jak i większe zanieczyszczenia,
np. rozsypany puder.

Dlatego też Dyson V6 Total Clean został wyposażony w elektroszczotkę Soft roller, która pozwala na jednoczesne sprzątnięcie obu rodzajów zanieczyszczeń. Ssawka szczotki posiada pokryty miękką, nylonową tkaniną wałek z rzędami włosia z włókien węglowych.

W czasie odkurzania większe cząstki są zbierane przez włókna tkaniny nylonowej do wnętrza odkurzacza, natomiast drobny kurz z podłogi usuwany jest przez antystatyczne włosie z włókna węglowego.

Elektroszczotka Direct-drive

Odkurzacze często nie usuwają kurzu głęboko osadzonego w dywanikach łazienkowych, a jedynie zbierają go z powierzchni. W dodatku każdy dywan zawiera do 1.000 roztoczy na metr kwadratowy.

Rozwiązaniem jest Elektroszczotka Direct-drive, która pozwala usunąć trudne plamy z powierzchni nawet bardzo gęstych dywanów. Posiada ona aż 75% mocy więcej niż tradycyjne elektroszczotki, dzięki czemu wszystkie, nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia dywanów są usuwane już podczas odkurzania.

Mini Elektroszczotka

Sztywne nylonowe włosie Mini Elektroszczotki usuwa sierść zwierząt i głęboko osadzony brud z mebli oraz trudno dostępnych, niewygodnych powierzchni.

Filtrowanie alergenów

Odkurzacze często wydmuchują mikroskopijne cząstki kurzu z powrotem do domu, które najprawdopodobniej osiądą ponownie na wszystkich powierzchniach. Inżynierowie firmy Dyson zaprojektowali filtr wylotowy, który zwiększa efektywność w wyłapywaniu alergenów i wydmuchiwaniu czystszego powietrza.

Filtr w odkurzaczu Dyson V6 Total Clean usuwa cząsteczki nawet tak małe jak 0,3 mikrona, w tym alergeny, pyłki i zarodniki pleśni, a wydmuchiwane przez urządzenie powietrze jest czystsze niż to, którym oddychamy.

W linii odkurzaczy Dyson V6 jest 5 modeli.


Zdjęcia: Dyson


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA