REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ogrzewanie podłogowe - steruj nim za pomocą smartfona!

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 20 wrz 2016 11:04
Ogrzewanie podłogowe - steruj nim za pomocą smartfona!
Z termostatem DEVIReg Smart możemy połączyć się za pomocą smartfona i w ten sposób wygodnie sterować ogrzewaniem np. z gorącej kąpieli. Fot. Devi
Ogrzewanie podłogowe - steruj nim za pomocą smartfona!
Ogrzewanie podłogowe - steruj nim za pomocą smartfona!
Ogrzewanie podłogowe - steruj nim za pomocą smartfona!

W łazienkach coraz częściej decydujemy się na ogrzewanie podłogowe. Zobaczcie najnowszy termostat, który pozwoli łatwo i wygodnie kontrolować temperaturę.

REKLAMA

Łazienki, z uwagi na to, że ich podłogi wykańczane są najczęściej płytkami ceramicznymi, są pomieszczeniami, w których zazwyczaj w pierwszej kolejności rozważamy instalację ogrzewania podłogowego. Płytki ceramiczne to bowiem najlepsza okładzina na tzw. "podłogówkę". Łatwo się nagrzewa i zapewnia ciepłą, przyjemną w dotyku nawet gołą stopą, podłogę. Jak jednak sterować tak ukrytym ogrzewaniem? Firma Devi wprowadziła na rynek nowy termostat, który pozwoli kontrolować ogrzewanie nawet przez telefon!

Wygoda użytkowania

DEVIreg™ Smart jest następcą termostatu DEVIreg™ Touch, dotychczas najchętniej wybieranego sterownika do elektrycznego ogrzewania podłogowego. Ten innowacyjny termostat oferuje możliwość sterowania systemem grzewczym przez aplikację mobilną.

Połączenie z Internetem umożliwia użytkownikom sterowanie termostatami z każdego miejsca za pomocą smartfona lub tabletu dzięki specjalnie dedykowanej aplikacji, za pośrednictwem której może być połączony z maksymalnie 10 urządzeniami mobilnymi. Może komunikować się równocześnie z dwoma urządzeniami mobilnymi.

Funkcje aplikacji, takie jak ochrona przeciwzamrożeniowa, harmonogram tygodniowy, tryby poza domem, wakacje oraz możliwość oszczędzania energii umożliwiają użytkownikom zaprogramowanie ogrzewania tak, aby dostosować je do dziennego i nocnego rytmu oraz aby zredukować koszty energii - przy zachowaniu odpowiedniej temperatury przez całą dobę. Termostat dostosowuje się do warunków pogodowych w ciągu roku i uczy się, kiedy włączyć lub wyłączyć ogrzewanie zachowując komfort cieplny.

Zanim nasi inżynierowie rozpoczęli prace nad termostatem DEVIreg™ Smart zapytaliśmy o opinie klientów i instalatorów, co jest najważniejsze w sterowaniu ogrzewaniem. Na podstawie otrzymanych informacji stworzyliśmy stylowy, a przede wszystkim najbardziej intuicyjny system sterowania ogrzewaniem podłogowym na rynku. Daje on możliwość zdalnej regulacji ogrzewania za pomocą urządzenia, które użytkownicy znają najlepiej. System ten jest całkowicie bezpieczny. Sterowanie termostatami odbywa się przez aplikację mobilną, która została stworzona w oparciu o platformę bankowości domowej – mówi Zbigniew Gałązka, Menedżer Produktu Devi.

Oszczędzaj energię nawet do 20%

Termostat zapewnia zmniejszenie zużycia energii nawet do 20% w porównaniu do prostych systemów sterowania. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych funkcji regulacji, takich jak np. adaptacyjny zegar czwartej generacji odpowiedzialny za inteligentne załączanie i wyłączanie systemu grzewczego, funkcji „wykrywania otwartego okna”, która automatycznie wyłącza ogrzewanie podczas wietrzenia pomieszczenia, czy też funkcji personalizacji harmonogramu ogrzewania, co umożliwia ustawienie termostatu zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Stylowy wygląd

Dyskretne i ponadczasowe wzornictwo panelu dotykowego sprawia, że termostat bardzo dobrze prezentuje się na ścianach nowoczesnych, jak i eleganckich wnętrz. Termostat ten można montować w ramkach wielu producentów osprzętu elektrycznego, możliwe jest również jego wkomponowanie w istniejące systemy na ścianie, takie jak włączniki czy gniazda. Obecnie dostępny jest w czterech kolorach: biały, śnieżnobiały, czarny oraz kość słoniowa.

Przetestuj aplikację

Aplikacja DEVIsmart™ App dostępna jest w Google Play lub App Store. Linki do pobrania znajdują się również na www.devismart.pl. Użytkownicy mogą przekonać się o użyteczności aplikacji korzystając z wersji demonstracyjnej, która pozwala przejść przez każdy etap wirtualnego programowania termostatu, prezentując użytkownikom, jak prosty i intuicyjny w obsłudze jest DEVIreg™ Smart. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA