REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Panel prysznicowo-masażowy – model ze szkła

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 15 cze 2016 18:00
Panel prysznicowo-masażowy – model ze szkła
Panel prysznicowo-masażowy Space Line Sanplast. Fot. Sanplast
Panel prysznicowo-masażowy – model ze szkła

Czy jest coś, co orzeźwia lepiej niż szybki prysznic? Kąpiel w kabinie z panelem prysznicowym! Odprężający masaż strumieniem wody to prawdziwy relaks dla ciała i ducha, pozwalający rozpocząć dzień z pełnymi pokładami energii.

REKLAMA

Nowoczesny panel prysznicowy przenosi doświadczenie kąpieli pod prysznicem na całkiem nowy poziom, wnosząc do naszej codzienności element urozmaicenia. W zależności od nastroju możemy uruchomić dysze panelu i cieszyć się masażem zmęczonych mięśni pleców lub relaksować pod deszczownicą, czując klimat lasu tropikalnego.

Dla większego bezpieczeństwa i wygody użytkowania, panele prysznicowe wyposażone są w baterię termostatyczną, dzięki czemu temperatura wody jest zawsze dokładnie taka, jakiej potrzeba.

W ofercie firmy Sanplast znajdują się funkcjonalne panele o szklanej konstrukcji, z wieloma przydatnymi funkcjami.

Panele Space Line wyposażone są w dysze z możliwością ukierunkowania strumienia wody, słuchawkę prysznicową, deszczownicę, baterię termostatyczną oraz półki na kosmetyki.

Wysmakowany design oszczędzający detale do absolutnego minimum uczyni z niego ozdobę każdej nowoczesnej łazienki. Poręczna słuchawka prysznicowa i duża deszczownica oraz powierzchnia natryskowa sprawiają, że szklany panel prysznicowy PP/SPACE-150 spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

- Panele prysznicowe dostarczą amatorom hydromasażu wiele pozytywnych wrażeń, zarówno zmysłowych jak i estetycznych. Uwagę zwraca przede wszystkim ich duża funkcjonalność oraz systemy przeciwosadowe, ułatwiające utrzymanie produktu w czystości i jego niezawodne działanie przez długie lata. Niezależnie od tego, na jaki typ panelu się zdecydujemy, jest to z pewnością inwestycja we własny komfort i samopoczucie. Dodatkowo z myślą o estetach panel PP/SPACE-150 możliwy jest do wyboru w 9 kolorach, dzięki czemu dostosujemy produkt do własnego gustu - podkreśla Marcin Wargoś, Product Manager Sanplast.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA