REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Płytki ceramiczne – 6 nowych kolekcji od Opoczno

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 27 maj 2016 08:00
Płytki ceramiczne – 6 nowych kolekcji od Opoczno
Płytki ceramiczne Magic Look Opoczno.
Płytki ceramiczne – 6 nowych kolekcji od Opoczno
Płytki ceramiczne – 6 nowych kolekcji od Opoczno
Płytki ceramiczne – 6 nowych kolekcji od Opoczno
Płytki ceramiczne – 6 nowych kolekcji od Opoczno
Płytki ceramiczne – 6 nowych kolekcji od Opoczno
Płytki ceramiczne – 6 nowych kolekcji od Opoczno

Są ponadczasowe, w modnym formacie 25x75cm. Płytki ceramiczne z nowego katalogu Opoczno to propozycje do łazienek w różnym stylu, na rozmaity metraż.

REKLAMA

Bogata paleta wzorów płytek bazowych i dekoracji inspiruje do licznych zastosowań i zwiększa możliwości aranżacyjne pomieszczeń. Szeroki wybór subtelnych kolorów, bogactwo eleganckich struktur oraz nowoczesne akcenty dekoracyjne umożliwiają stworzenie niepowtarzalnej łazienki.

Oto nowe kolekcje marki Opoczno:

Minimalistyczne akcenty – Structure Pattern

Structure Pattern to monochromatyczna, biało-szara kolekcja, uzupełniona płytkami strukturalnymi.

Płytki te zdobione są dwoma rodzajami motywów. Pierwszy to delikatny zarys kwiatów wyłaniający się z gładkiego, błyszczącego tła. Drugi - falisty, przypomina w swej formie korę drzewa. Kolekcja uzupełniona została listwą szklaną, która dodaje całości nutki urozmaicenia.

Całość zadowoli zarówno tych, którzy preferują minimalistyczne wnętrza i miłośników gustownych akcentów, dyskretnie dekorujących łazienkę.

Artystyczny obraz – Artistico

Artistico to kolekcja, w której możemy rozsmakować się w kojących kolorach ciepłej bieli złamanej beżem oraz niebanalnych odcieniach błękitu. Całość oparta jest na motywie poziomych pasów, podkreślających wydłużony format płytek i poziomego reliefu na płytkach strukturalnych.

Urozmaiceniem kolekcji jest dekor przywodzących na myśl artystyczny obraz burzowego nieba. Kolekcję uzupełniają szklane listwy w kolorze kobaltowym i wrzosowym.

Szlachetny rysunek – Magic Look

Kolekcja Magic Look to nowocześnie skrojona geometryczna kompozycja. Inspirowana wyglądem naturalnego kamienia o szlachetnym rysunku, jednorodnej strukturze i czystej barwie.

Płytki bazowe oferowane są w jasnym szarym kolorze w wersji gładkiej, błyszczącej i strukturalnej. Struktura „squares” wyglądem przypomina przestrzenne kompozycje origami.

Całość uzupełniona jest finezyjnym, geometrycznym dekorem połyskującym magicznymi, świetlistymi kolorami.

Zachwycająca natura – Geometrica

Kolekcja Geometrica to naturalny obraz kamienia w odcieniach ciepłego beżu. Natura wabi i zachwyca, stanowiąc źródło inspiracji. Błyszczące płytki podstawowe oferowane są w wersji gładkiej oraz nowoczesnej, strukturalnej.

Najbardziej charakterystycznym elementem kolekcji jest nietypowe inserto geometryczne. Układ trójkątów imitujących naturalne drewno przeplatanych z wzorem delikatnego kamienia stwarza wrażenie trójwymiarowości dekoru.

Uzupełnieniem kolekcji są kolorystycznie dopasowane uniwersalne inserta szklane.

Sentymentalna podróż – Parisen

Parisen to monokolorowa kolekcja prezentowana w trzech najmodniejszych w tym sezonie odcieniach i w dwóch wersjach wykończenia powierzchni: błyszczącej gładkiej i błyszczącej strukturalnej.

Dominującym akcentem kolekcji jest czteroelementowa kompozycja, oparta na motywie pastelowej, lustrzanej paryskiej wieży przywodzącej na myśl sentymentalną podróż do serca Francji. Kolekcję uzupełniają dopasowane kolorystycznie listwy szklane.

Przytulny nastrój – Stone Island

Kolekcja Stone Island wzorowana jest na rysunku naturalnego kamienia w klasycznym beżowym kolorze. Na uwagę zasługuje dekoracja z motywem geometrycznym, zdobionym połyskującą granilią.

Zaproponowana paleta ciepłych barw ogrzewa i wprowadza przytulny nastrój. Dekoracje szklane w dwóch wersjach kolorystycznych spójnie uzupełniają całość.


Zdjęcia: Opoczno


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA