REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Płytki ceramiczne jak drewno: zobacz nową kolekcję

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 25 wrz 2017 08:50
Płytki ceramiczne jak drewno: zobacz nową kolekcję
Kolekcja płytek ceramicznych Tammi marki Ceramika Paradyż. Fot. Ceramika Paradyż

Płytki ceramiczne imitujące drewno nie wychodzą z mody. Zobaczcie kolekcję jak drewno w dużym formacie.

REKLAMA

Naturalne drewno po raz kolejny stało się inspiracją dla projektantów oraz zapowiedzią jednego z najpopularniejszych trendów w aranżacji wnętrz w nadchodzącym sezonie. Jego różnorodna struktura i oryginalna kolorystyka to główne akcenty tego modnego nurtu.

Kolekcja Tammi swój urok zawdzięcza wzorowi surowego fińskiego dębu. Jej naturalna kolorystyka i delikatny deseń osadzą wnętrze w skandynawskim klimacie, gdzie naturalne materiały odgrywają pierwszorzędną rolę.

Płytki występują w kilku wariantach kolorystycznych, dając tym samym dużą swobodę przy kreowaniu przestrzeni, m.in. możliwość ułożenia płytek w popularną jodełkę. Elementami uzupełniającymi kolekcję są cokoły oraz stopnice, które pozwolą wykończyć stopnie pomiędzy kondygnacjami.

Tammi to zupełnie nowy format płytek w ofercie producenta, wpisujący się w aktualne trendy. Do ich produkcji wykorzystano technologię Continua+, która umożliwia produkcję wielkoformatowych slabów i płytek gresowych w szerokim zakresie formatów, zróżnicowanych pod względem powierzchni, jak i o wyższych parametrach użytkowych, nieosiągalnych przy tradycyjnych produktach.

Płytki bazowe Tammi występują w trzech formatach: 19,4 x 90 cm, 19,4 x 120 cm oraz 29,4 x 180 cm. 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA