REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Płytki ceramiczne: kolekcja w kolorach morza

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 21 marz 2017 14:39
Płytki ceramiczne: kolekcja w kolorach morza
Aranżacja łazienki z kolekcją płytek ceramicznych Laterizio/Lateriz. Fot. Ceramika Paradyż
Płytki ceramiczne: kolekcja w kolorach morza
Płytki ceramiczne: kolekcja w kolorach morza
Płytki ceramiczne: kolekcja w kolorach morza

Oceaniczno-miętowo-błękitne dekory są jak znalazł w aranżacji łazienek. Zobaczcie kolekcję płytek opartą o właśnie takie barwy.

REKLAMA

Kolekcja płytek ściennych Laterizio/Lateriz Ceramiki Paradyż to sposób na stworzenie harmonijnego, a zarazem energetycznego wnętrza. Spodoba się wszystkim tym, którzy lubią świat fantazji i nie boją się realizowania marzeń.

Modernistyczna kolekcja płytek ściennych Laterizio to propozycja do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Fascynujące oceaniczno-miętowo-błękitne dekory, dzięki swej wyrazistości, sprawdzą się w prostych minimalistycznych aranżacjach. Cyfrowe grafiki szklanych insert dają atrakcyjny wizualny efekt 3D. Jednocześnie podkreślają przestrzeń, dzięki temu zasługują przede wszystkim na miejsce w przestronnych pomieszczeniach, zwłaszcza w kuchni, salonie i łazience.

Bazowymi płytkami kolekcji są białe i szare kafle o wymiarach 30x60 cm i delikatnej grafice inspirowanej naturalnymi materiałami oraz nawiązujące do nich płytki połogowe Lateriz w formacie 40x40 cm. Uzupełniają je dekoracyjne inserta szklane w trzech wersjach graficznych, szklana listwa z wzorem korespondującymi dekorów oraz mozaika z drobnymi błękitnymi akcentami. Różnorodność elementów kolekcji Laterizio pozwala bawić się energetyczną kolorystyką i kreować oryginalne aranżacje pełne świeżości i harmonii.

Format podstawowy: płytka ścienna 30x60 cm, płytka podłogowa 40x40 cm

Elementy uzupełniające: inserta szklane A,B i C 30x60 cm, listwa szklana 7x60 cm, mozaika 29,8x29,8 cm

Kolorystyka: Bianco, Grys

Powierzchnia: matowa

Rodzaj: płytki ścienne, płytki podłogowe

Przeznaczenie: łazienka, kuchnia, salon

Do zastosowania: we wnętrzach

Cena brutto: płytka ścienna 72,57 zł/m2, płytka podłogowa 70,11 zł/m2, inserta szklane A, B, C 147,60 zł/sztuka, listwa szklana 49,20 zł/sztuka, mozaika cięta 61,50 zł/sztuka,

Gwarancja: 7 lat

Producent: Ceramika Paradyż


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA