REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Praktyczna łazienka – nowa seria mebli i ceramiki

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 13 cze 2016 16:00
Praktyczna łazienka – nowa seria mebli i ceramiki
Kolekcja łazienkowa Easy Cersanit.
Praktyczna łazienka – nowa seria mebli i ceramiki
Praktyczna łazienka – nowa seria mebli i ceramiki
Praktyczna łazienka – nowa seria mebli i ceramiki

Utrzymanie łazienki w czystości nie musi być trudne. Już na etapie planowania pomieszczenia możemy to sobie ułatwić, wybierając odpowiednie wyposażenie wnętrza.

REKLAMA

Lubimy, kiedy łazienka lśni czystością, ale nie chcemy poświęcać na jej sprzątanie zbyt wiele czasu. Wielu z nas męczy cotygodniowe szorowanie uporczywych osadów z mydła i kamienia, które powracają, mimo stosowania silnych środków chemicznych. Z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie rozwiązania oszczędzające czas, powstała kolekcja Cersanit Easy.

Powłoka CleanPro

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologicznie powłoki CleanPro, ograniczającej osadzanie się kamienia i zanieczyszczeń, łazienkę łatwiej wyczyścić, a efekt widoczny jest przez wiele dni.

Na powierzchniach CleanPro wykorzystuje się właściwości fluoropolimerów, dzięki którym krople wody łączą się ze sobą i w większych skupiskach szybko spływają wraz ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Nie pozostawiają przy tym smug i zacieków, a powłoka przeciwdziała powstawaniu zabrudzeń i osadów, dzięki czemu powierzchnie pozostają czyste na długo.

Elementy kolekcji

W skład kolekcji wchodzi ceramika - WC kompakty, miska zawieszana i umywalki w różnych rozmiarach oraz meble - szafki podumywalkowe, szafka wisząca i lustrzana oraz lutro.

Meble łazienkowe Easy dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i cappuccino. W serii dostępne są także dwa rodzaje parawanów nawannowych – jedno- i dwuskrzydłowy.

Umywalki, dostępne w czterech rozmiarach, mogą być montowane z szafkami Easy lub półpostumentem z kolekcji Carina. Szafki podumywalkowe Easy w rozmiarach 50, 55, 60 i 70 cm idealnie pasują do umywalek. Gładkie fronty mebli bez uchwytów pokryto łatwo zmywalną folią ułatwiają czyszczenie. System dotykowego otwierania push (funkcja „przyciśnij i otwórz”) amortyzuje zamykanie szuflad.

Kolekcję uzupełnia lustro z półką, wygodna szafka lustrzana, w której schowasz kosmetyki, a także parawan nawannowy z powłoką ochronną CleanPro po obu stronach. Jej zastosowanie utrudnia powstawanie śladów po palcach oraz zacieków z wody.

Oszczędne spłukiwanie

WC kompakt i miska zawieszana z systemem spłukiwania wody 3/5 l to ekonomiczne rozwiązanie pozwalające na oszczędność wody. Powierzchnia użytkowa ceramiki jest w 100% szkliwiona. Można ją skompletować z antybakteryjną deską duroplastową lub deską wyposażoną w system wolnego opadania „soft-close”, pozwalający na samoistne i ciche zamykanie deski. Dodatkowy system łatwego wypinania ułatwia utrzymanie deski i miski w czystości.


Zdjęcia: Cersanit


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA