REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pralka likwiduje bakterie tlenem – ma programy bez i z wodą

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 22 kwi 2016 12:13
Pralka likwiduje bakterie tlenem – ma programy bez i z wodą
Pralka Bosch z technologią ActiveOxygen pierze w wodzie i odświeża bez wody z wykorzystaniem tlenu.
Pralka likwiduje bakterie tlenem – ma programy bez i z wodą
Pralka likwiduje bakterie tlenem – ma programy bez i z wodą
Pralka likwiduje bakterie tlenem – ma programy bez i z wodą
Pralka likwiduje bakterie tlenem – ma programy bez i z wodą

Nowy rodzaj pralki Bosch na rynku: likwiduje bakterie w niskiej temperaturze prania. Odświeża także delikatne tkaniny. Zamiast wody i detergentów wykorzystuje tlen.

REKLAMA

Pralka Bosch VarioPerfect z technologią ActiveOxygen to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje w pełni higieniczne pranie w niskich temperaturach oraz odświeżanie ulubionych ubrań bez użycia wody i detergentów.

Ubrania wyrażają osobowość, odzwierciedlają nastrój, zachowują wspomnienia. Zwracamy coraz większą uwagę nie tylko na to, co wieszamy w naszych szafach, ale też w jaki sposób dbamy o ukochane elementy garderoby. Ulubioną sukienkę czy garnitur niekiedy traktujemy jak naszą drugą skórę, dlatego też chcemy zapewnić im najdelikatniejsze traktowanie i gwarancję higienicznej czystości. Umożliwia to pralka Bosch VarioPerfect z innowacyjną technologią ActiveOxygen, która jest odpowiednikiem SPA dla ubrań.

Delikatne tkaniny

Jedwabna bluzka, bawełniana koszulka, czarne jeansy czy delikatna bielizna. Coraz częściej zwracamy uwagę na ich pochodzenie, wyrażając w ten sposób np. dbałość o środowisko naturalne.

Chcemy, by jakość ponadczasowej „małej czarnej” czy ulubionej, białej koszuli cieszyła nas przez długie lata. Wykonane często z delikatnych tkanin wymagają prania w temperaturach nieprzekraczających 30-40°C. Jednak czy taka temperatura może zagwarantować higieniczną czystość pranych rzeczy? Technologia ActiveOxygen wykorzystuje działanie aktywnego tlenu. Usuwa do 99,99% bakterii i zarazków, co potwierdził niezależny Instytut Badawczy wfk.

W niskich temperaturach

By zastosować technologię ActiveOxygen w pralce Bosch i zyskać gwarancję higienicznej czystości w niskich temperaturach, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Po jej aktywowaniu i wybraniu programu prania, aktywny tlen pozwala uzyskać efekt higienicznie czystych ubrań, które ze względu na delikatne tkaniny, mogą być prane jedynie w najniższych temperaturach.

Technologię ActiveOxygen można aktywować niemal dla wszystkich programów prania lub korzystać z niej niezależnie, dzięki czemu w około 40 minut bez użycia wody możemy odświeżyć np. marynarkę po wizycie w restauracji czy przesiąkniętą zapachem perfum apaszkę. To alternatywa dla korzystania z pralni chemicznych. Dzięki ActiveOxygen można korzystać z odświeżania odzieży bez wychodzenia z domu.

Proste działanie

Obok niezawodności, jakości oraz energooszczędności skuteczność jest najważniejszym kryterium decydującym o wyborze konkretnego modelu. Nowa pralka VarioPerfect marki Bosch ułatwia konsumentom korzystanie z tej skuteczności na co dzień.

Oprócz technologii ActiveOxygen, wyposażona jest również w inne zaawansowane rozwiązania, takie jak duży wyświetlacz LED, intuicyjny panel sterowania ułatwiający obsługę, precyzyjny sensor załadunku, przyjazny dla ubrań bęben WaveDrum, a także niezwykle cichy i wydajny silnik bezszczotkowy EcoSilence Drive, dzięki któremu pralka należy do najwyższej klasy efektywności energetycznej A+++-30%.

Jest możliwość uzupełnienia prania w każdym momencie, jeśli tylko cykl pracy urządzenia na to pozwala. Dzięki możliwości otworzenia całych drzwi pralki w trakcie prania wygodnie można dodać nie tylko skarpetkę, ale nawet duży koc.


Pralka Bosch VarioPerfect z technologią ActiveOxygen kosztuje ok. 4.309 zł.

 

Zdjęcia: Bosch


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA