REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pralka z podwójnymi drzwiami – dodaj ubrania podczas prania

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 29 kwi 2016 12:00
Pralka z podwójnymi drzwiami – dodaj ubrania podczas prania
Palka AddWash z podwójnymi drzwiami - można do niej dorzucać ubrania podczas prania.
Pralka z podwójnymi drzwiami – dodaj ubrania podczas prania
Pralka z podwójnymi drzwiami – dodaj ubrania podczas prania

W górnej części głównych drzwi pralka ma dodatkowe drzwi. Dzięki temu można dodać zapomniane lub pilnie potrzebne do wyprania rzeczy w trakcie trwającego cyklu prania. To nowość Samsung.

REKLAMA

Samsung Electronics zaprezentował pralkę AddWash. W jej górnej części głównych drzwi umieszczono dodatkowe drzwiczki, które pozwalają na dodanie zapomnianych lub pilnie potrzebnych do wyprania rzeczy – w dowolnym momencie w trakcie cyklu prania.

W celu skorzystania z funkcji AddWash wystarczy nacisnąć przycisk pauzy. Po chwili drzwi odblokują się i można je otworzyć. Są na tyle duże, że do bębna można dorzucić sweter czy dżinsy. Rozwiązanie to sprawia, że przed cyklem płukania można też dodać więcej środka do zmiękczania tkanin lub dodać wcześniej uprane ręcznie pranie do odwirowania.

Oszczędna i szybka

Nowa pralka AddWash oferuje wiele innych technologii. Cykl Super Szybki wykorzystuje technologię SpeedSpray, dzięki której można skrócić czas prania do 59 minut. Pralka posiada też szereg programów, m.in. bawełna, pranie super eko, ciemne ubrania, ułatwiające odpowiednie dbanie o tkaniny.

Pralka wyposażona jest w technologię Eco Bubble, która efektywnie usuwa zabrudzenia dzięki generatorowi wytwarzającemu miliony bąbelków, ułatwiających wnikanie detergentu w tkaninę. Takie rozwiązanie umożliwia pranie w niskich temperaturach.

Funkcja aktywnej piany zapewnia dodatkowy cykl namaczania. Wybierając ten tryb, pranie namaczane jest w aktywnej pianie, dzięki czemu usuwanie nawet najtrudniejszych plam jest jeszcze bardziej efektywne.

Konstrukcja bębna o specjalnym profilu przypominającym kształt diamentów i zmniejszonych o 43% otworach zapewnia wysoką ochronę nawet delikatnych ubrań. Klasa energetyczna urządzenia to A+++.

Wygodne sterowanie

W wybrane modele pralki AddWash jest wybudowany moduł Wi-Fi obsługujący smartfony z systemem Android oraz iOS. Dzięki funkcji Smart Control można wygodnie monitorować przebieg prania - pralka na przykład poinformuje nas, że za parę minut skończy się pranie, powiadomi nas również o zbliżającym się cyklu płukania czy wirowania.

W ramach linii Samsung AddWash dostępne są modele różniące się pojemnością bębna i parametrami.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA