REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pralki z nowej serii – usuwają plamy bez prania wstępnego

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 01 cze 2016 16:00
Pralki z nowej serii – usuwają plamy bez prania wstępnego
Pralka Innex Indesit.
Pralki z nowej serii – usuwają plamy bez prania wstępnego
Pralki z nowej serii – usuwają plamy bez prania wstępnego

Gdy pierze się dużo, potrzebna jest pralka pojemna, skuteczna i tania w eksploatacji. Pralki z nowej serii Indesit są dedykowane dla rodzin.

REKLAMA

Dzięki unikalnej technologii Indesit „Push&Wash”, pralka Innex to świeże, czyste ubrania bez prania wstępnego. Wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk – 2 sekundy, 1 naciśnięcie, 0 problemów.

Pralka Innex w programie trwającym tylko 45 minut, usuwa w temperaturze 30° ponad 20 z najczęściej występujących na ubraniach plam, wliczając te z jedzenia, tłuszczu, wina i kawy. Dzięki niej można uzyskać pożądane rezultaty, po prostu raz klikając.

Codzienne oszczędzanie

Prowadzące intensywny tryb życia rodziny, szczególnie te z małymi dziećmi, korzystają z urządzeń AGD każdego dnia.

Codzienny program Eko 30° pozwala prać bawełnę, syntetyczne i delikatne materiały oraz kolorowe tkaniny w niższej temperaturze, gwarantując takie same rezultaty jak przy 40°, jednocześnie oszczędzając energię. Można więc używać pralki, nie martwiąc się o koszty.

Pralka Innex oferuje pełny zestaw programów o niskich temperaturach, które pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty prania w maksimum 100 minut. Jeśli natomiast zależy ci na czasie, dostępny jest program Szybkie Pranie, trwający pół godziny.


Pralka Innex jest produktem flagowym marki Indesit, jeśli chodzi o efektywność energetyczną. Jej najlepsze modele osiągają o 10 procent większą wydajność niż inne produkty o klasie A+++.
Innex jest wyposażony w czujnik Water Balance+, który optymalizuje zużycie wody podczas wszystkich faz prania. Oszczędza przy tym również energię, potrzebną do jej nagrzania.

Silnik bezszczotkowy

To kolejny czynnik, który sprawia, że pralka Innex oszczędza energię i jednocześnie osiąga doskonałe efekty prania. Wyjątkowy silnik bezszczotkowy kontroluje obroty bębna podczas wszystkich etapów cyklu, dzięki czemu zapewnia maksymalne działanie proszku, bądź płynu do prania. Silnik redukuje też wibracje bębna, nawet podczas wirowania, aby zminimalizować hałas wytwarzany przez pralkę.

Ergonomiczny design

Pralkę Innex cechuje ją nie tylko piękny wygląd, ale przede wszystkim większa efektywność, łatwość obsługi i wygoda użytkowania. Funkcjonalny design zapewnia komfortowe sterowanie urządzeniem.

Łatwy jest także wybór odpowiedniego programu. Dodatkowo, drzwiczki pralki są jednymi z największych na rynku, co sprawia, że łatwiej jest włożyć do niej ubrania.

Pralka Innex ma dużą pojemność - mieści do 8 kg odzieży. Dzięki temu sprosta zarówno codziennym wymaganiom rodziny, jak i większym wyzwaniom – gotowa jest bowiem wyprać wszystko, również większe przedmioty.

A kto powiedział, że pralki muszą być białe? Innex oferuje nową gamę kolorystyczną, wliczając w nią srebrny, czarny i czerwony. Trzy różne kolory dla trzech unikalnych modeli, które wpiszą się w design każdego domu, dodając mu stylowego, nowoczesnego wyglądu.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA