REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pranie bez sortowania? Zobacz nowość na rynku AGD

  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 29 lut 2016 08:28
Pranie bez sortowania? Zobacz nowość na rynku AGD
W swojej nowej pralce marka Hotpoint zastosowała innowacyjne technologie Direct Injection oraz Digital Motion, które umożliwiają pranie białych i  kolorowych ubrań razem, bez obawy zafarbowania, a dodatkowo eliminują ponad 100 najbardziej uciążliwych plam już w 20°C. Fot. Hotpoint
Pranie bez sortowania? Zobacz nowość na rynku AGD
Pranie bez sortowania? Zobacz nowość na rynku AGD

Na rynku pojawiła się właśnie pralka, która wyręczy nas z sortowania kolorowych ubrać. Teraz możliwie będzie pranie wszystkich kolorów razem!

REKLAMA

Sortowanie ubrań to najmniej przyjemna część prania. Musimy bowiem oddzielić rzeczy kolorowe od białych i delikatne tkaniny od tych mniej wymagających. A z tym, nawet najbardziej doświadczona pani domu może mieć problem. Dlatego ta wiadomość może ucieszyć niejedną panią i dana (!) domu. Na rynku pojawiła się właśnie pralka, oferująca idealne rozwiązanie. Ta najnowsza linia pralek wyposażona została w specjalne funkcje, dzięki którym eliminuje problem segregacji ubrań i umożliwia pranie wszystkich kolorów razem. Jest przy tym bezpieczna dla delikatnych tkanin.

Białe i kolorowe w jednym cyklu!

Przed upraniem białych i kolorowych ubrań czeka nas ich segregacja. Choć pozornie wydaje się, że czynność ta nie wymaga zbyt wiele czasu, to średnio zajmuje nam około 11 godzin rocznie! W swojej nowej pralce zastosowała innowacyjne technologie, które umożliwiają pranie białych i kolorowych ubrań razem, bez obawy zafarbowania, a dodatkowo eliminują ponad 100 najbardziej uciążliwych plam już w 20°C! Na czym zatem polegają technologie: Direct Injection oraz Digital Motion?

Innowacyjny mus piorący

W standardowych pralkach dostępnych na rynku detergent opada na dno razem z wodą i zmieszanie następuje dopiero po podgrzaniu wody. Natomiast dzięki technologii Direct Injection zastosowanej w najnowszych modelach pralek Hotpoint, woda i detergent już na początku cyklu są mieszane razem, tworząc specjalny mus piorący w celu lepszego wnikania w tkaninę oraz lepszej aktywacji enzymów piorących. Gwarantuje to aż o 60% wyższą skuteczność prania (w porównaniu z tradycyjnym detergentem) i pozwala usunąć ponad 100 plam w 20°C oraz prać białe i kolorowe ubrania w jednym cyklu. Istotna przy usuwaniu plam jest także technologia Digital Motion. To 10 nowych ruchów bębna w jednym cyklu odplamiania, które zostały zaprojektowane do usuwania konkretnych plam. Zastosowane rozwiązania zapewniają dłuższą żywotność urządzenia oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej.

Technologie dla oszczędności

Zastosowane technologie sprawiają, że sprzęty te są skuteczne, ergonomiczne, a przy tym oszczędzają nasz czas i pieniądze. Najnowsze pralki posiadają np. szybki cykl odplamiania Turbo, który eliminuje 40 najtrudniejszych do usunięcia plam już w 20°C w czasie 45 minut. Ponadto zostały wyposażone w opcję pozwalającą skrócić czas wybranego programu nawet do 50%. Dodatkowo zastosowana w wybranych modelach technologia Eco Rain daje sporą oszczędność – o 50% zmniejsza zużycie energii, a o 20% wody. W ten sposób urządzenie zapewnia najwyższe standardy efektywności, przy możliwie najniższym zużyciu zasobów.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA