REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pranie i suszenie jednocześnie? Innowacyjna pralko-suszarka z dwoma bębnami

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 17 lis 2016 15:16
Pranie i suszenie jednocześnie? Innowacyjna pralko-suszarka z dwoma bębnami
Pralko-suszarka Duo Dry. Fot. Haier
Pranie i suszenie jednocześnie? Innowacyjna pralko-suszarka z dwoma bębnami
Pranie i suszenie jednocześnie? Innowacyjna pralko-suszarka z dwoma bębnami

Innowacyjna pralko-suszarka ma dwa bębny i pozwala jednocześnie prać duże ilość ubrań lub prać i równoległe suszyć dwie partie rzeczy. Zobaczcie sami!

REKLAMA

Domowe obowiązki tradycyjnie kojarzą się ze żmudnymi pracami, wymagającymi wygospodarowania sporych nakładów czasu i energii. Na szczęście wraz z rozwojem technologii, na rynek wprowadzane są coraz bardziej zaawansowane urządzenia, skutecznie ułatwiające realizację tych czynności. Jednym z nich jest zaprezentowana niedawno rewolucyjna pralko-suszarka Haier Duo Dry.

Haier Duo Dry, to najświeższa propozycja największego producenta sprzętu AGD na świecie. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to standardowa pralko-suszarka. Tym, co wyróżnia ów model na tle innych urządzeń, są umieszczone pionowo dwa bębny i możliwość przełączenia niższego z nich na tryb suszenia. Jest to pierwsze na świecie rozwiązanie tego typu, które, w zależności od potrzeb, pozwala użytkownikom na jednoczesne pranie dużych ilości ubrań lub też ich pranie i równoległe suszenie.

Całkowita pojemność modelu Duo Dry wynosi 12 kg. W górnym bębnie zmieścimy4 kg prania, a w dolnym dwukrotnie więcej (w trybie suszenia pojemność wynosi 4 kg).Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą 7-calowego dotykowego wyświetlacza z intuicyjnym interfejsem. Użytkownik ma do wyboru łącznie aż 33 ustawienia programów. Dodatkowo zamontowany został moduł Wi-Fi, który umożliwia kontrolę procesów za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Wszystkie te udogodnienia oraz oryginalny design sprawiają, że Haier Duo Dry, to urządzenie stworzone z myślą o wymagających użytkownikach, ceniących sobie unikalny styl i funkcjonalność. W Polsce model ten będzie można kupić w sklepie internetowym firmy Haier, zlokalizowanym w Strefie Marek serwisu Allegro.  

Podstawowe dane Haier Duo Dry:
Wymiary (wys. x szer. x gł.): 128 x 60 x 60 cm
Pojemność: 12 kg (górny bęben: 4 kg, dolny bęben: 8 kg pranie, 4 kg suszenie)
Obroty na minutę: 1500 (górny bęben), 1500 (dolny bęben)
Liczba programów: 13 (górny bęben) / 20 (dolny bęben)
Klasa energetyczna: B
Poziom Hałasu: 58 dB/70 dB
2 silniki Direct Motion®
7-calowy ekran dotykowy


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA