REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pranie po urlopie: zrób je z inteligentną pralką

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 19 sie 2016 15:31
Pranie po urlopie: zrób je z inteligentną pralką
Fot. Samsung
Pranie po urlopie: zrób je z inteligentną pralką
Pranie po urlopie: zrób je z inteligentną pralką

Jedną z pierwszych czynności jakie robimy po powrocie z wakacji jest wypakowanie walizek i zrobienie prania. Inteligentna pralka ułatwi tę czynność.

REKLAMA

Większość domowych poradników mówi o tym, że pierwszą czynnością po powrocie z wakacji powinno być pranie. Ogrom ubrań, ręczników i bielizny nagromadzonych podczas urlopu, potęguje tylko stres związany z codziennymi zadaniami. Aby wszystko przebiegło szybko i sprawnie, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Zderzenie z domowymi obowiązkami tuż po urlopie może być równie stresujące, co powrót do pracy. Coraz częściej mówi się nawet o tzw. post-holiday spleen, czyli syndromie pourlopowej chandry, która wiąże się z brakiem energii i zwiększonym poziomem stresu. Jednym z pierwszych wyzwań, przed którymi staje każdy powracający z wypoczynku jest uporanie się z zabrudzoną zawartością naszych walizek. Aby zmniejszyć stres związany z robieniem prania, Samsung stworzył pralkę, dzięki której stanie się ono łatwe i przyjemne.

Gdy z walizki wypadnie zapomniana skarpetka

Każdemu z nas zdarzyło się znaleźć w zakamarkach walizki zabrudzone ubrania, w momencie kiedy pralka została już uruchomiona. Zazwyczaj odkładaliśmy poszczególne rzeczy na koleje pranie, przez co doprowadzenie naszej garderoby do stanu sprzed wyjazdu ciągnęło się w nieskończoność. Innowacja zastosowana w nowej pralce Samsung rozwiązuje ten problem. Dzięki dodatkowym drzwiom umieszczonym w górnej części głównych drzwi, możemy dodać zapomniane ubrania w dowolnym momencie cyklu prania. Rozwiązanie to sprawdzi się też doskonale, kiedy chcemy jedynie odświeżyć ubrania, w których nie chodziliśmy podczas wyjazdu – wystarczy dorzucić je na przykład w fazie płukania.

Letnie pranie w zimnej wodzie

Pralka Samsung AddWash to nie tylko praktyczne drzwi, ale również niezawodna technologia Eco Bubble™. Rozwiązanie efektywniej usuwa zabrudzenia, dzięki generatorowi wytwarzającemu miliony bąbelków, ułatwiających wnikanie detergentu w tkaninę. W efekcie ubrania wyjęte z pralki są perfekcyjnie czyste, nawet kiedy prane są w niskiej temperaturze. Technologia chroni tkaniny przed zniszczeniem, więc nie musimy martwić się o delikatne letnie sukienki, zwiewne koszulki czy stroje kąpielowe.

Pierwsza pomoc po urlopie

Które z udogodnień ułatwią nam dodatkowo pranie po urlopie? Modele Samsung AddWash wyróżnia duża pojemność bębna (7, 8, 9 i 12 kg), dzięki czemu zaoszczędzimy czas i już po jedynym praniu cała rodzina będzie cieszyć się czystymi ubraniami. Pozostając w temacie oszczędności czasu i energii – jeśli chcemy bardzo szybko uporać się z nagromadzonym praniem, pomocna okaże się technologia Speed Spray, dzięki której pralka ukończy pełny cykl prania w jedyne 59 minut.

Dodatkowo, poprzez aplikację mobilną Smart Control możemy zdalnie sterować pracą pralki, nawet będąc poza domem. Wydajny silnik Digital Inverter i wysoka energooszczędność (klasa A+++) ograniczy zużycie prądu, nie nadwyrężając zanadto naszego domowego budżetu po powrocie z urlopu. Dzięki praktycznym rozwiązaniom możemy powierzyć pranie inteligentnej technologii i skupić się w tym czasie na innych, bardziej przyjemnych zadaniach.


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA