REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prysznic sterowany przyciskami – relaks w strumieniach wody

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 26 kwi 2016 08:41
Prysznic sterowany przyciskami – relaks w strumieniach wody
Obsługa nowego systemu prysznicowego jest prosta.
Prysznic sterowany przyciskami – relaks w strumieniach wody
Prysznic sterowany przyciskami – relaks w strumieniach wody

To nowa rodzina pryszniców z innowacyjnym systemem 3D: Drücken, Drehen, Duschen, co w wolnym tłumaczeniu z języka niemieckiego oznacza Naciśnij, Przekręć i Odpręż Się.

REKLAMA

Innowacyjna technologia sterowania ustawieniami prysznica za pomocą przycisków sprawia, że dostosowywanie ustawień kąpieli do swoich oczekiwań nigdy nie było tak proste. To rozwiązanie nie tylko imponuje pod względem innowacji. Organiczne wzornictwo podkreśla swoim stylem wnętrze łazienki i nadaje ton relaksującym chwilom, spędzonym w strugach ciepłej wody.

Wygodna obsługa

Do sterowania systemem GROHE Rainshower SmartControl służą trzy bardzo proste i łatwe w opanowaniu przyciski, które nie tylko pozwalają kontrolować, ale również zapamiętują dostosowane do naszych preferencji ustawienia prysznica. Przepływ wody uruchamiamy wciskając odpowiedni przycisk, który jest jednocześnie pokrętłem sterującym ciśnienie płynącej wody. Jego karbowana powierzchnia zapewnia łatwe operowanie, nawet gdy nasze palce są już mokre. By zamknąć przepływ wody wystarczy wcisnąć przycisk, a przy następnym użyciu, wybrane przez nas ustawienia zostaną zapamiętane.

Bateria umożliwia też łatwe sterowanie rodzajami strumienia. Przy pomocy drugiego przycisku możemy błyskawicznie przełączać się między trybami Rain/GROHE Rain O2, a masującym głowę i ramiona strumieniem TrioMassage. Trzeci przycisk odpowiada za przełączanie się między deszczownicą, a prysznicem ręcznym. Każdy element kontrolny ma umieszczony intuicyjny symbol, dzięki czemu sterowanie funkcjami jest niezwykle łatwe i przyjemne.

Elastyczny wybór

System łączy deszczownicę GROHE Rainshower 360 DUO z prysznicem ręcznym GROHE Power&Soul. Romboidalna deszczownica o wymiarach 360 na 220 milimetrów, jest dopełnieniem stylowej baterii, a metalowa powierzchnia prysznica podkreśla jego wyrafinowany wygląd.

Już wkrótce bateria GROHE Rainshower SmartControl dostępna będzie również w wariancie MONO. Od modelu DUO odróżniać ją będzie wyłącznie liczba przycisków (dwa zamiast trzech) i brak możliwości podłączenia prysznica ręcznego

Bezpieczna kąpiel

System prysznicowy GROHE Rainshower SmartControl wyposażony został w technologię GROHE TurboStat. Odpowiada ona za precyzyjne sterowanie temperaturą wody, która w ułamku sekundy osiąga pożądaną przez nas wartość i dba, by pozostała niezmienna w trakcie całej kąpieli, niezależnie od ciśnienia wody w rurach.

Z kolei przycisk SafeStop zabezpiecza przed przypadkowym ustawieniem temperatury powyżej 38 stopni Celsjusza. Dodatkowo, sprawdzona technologia CoolTouch chroni przed ryzykiem przypadkowego poparzenia, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się metalowym elementom konstrukcji.

Dla podniesienia komfortu w trakcie kąpieli, górna część jednostki sterującej baterią może być wykorzystywane jako dodatkowe miejsce na kosmetyki. Wykonaną z hartowanego szkła półkę XL EasyReach, możemy w łatwy sposób zdemontować i wyczyścić.

 

Zdjęcia: Grohe


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA