REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Przechowywanie w łazience: inteligentna skrytka

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 15 lis 2016 15:09
Przechowywanie w łazience: inteligentna skrytka
Oprócz domowników, z łazienek korzystają również goście, którzy nie muszą znać wszystkich naszych „sekretów”. W dyskretnej i zamykanej szufladzie schowamy lekarstwa, do których dostępu nie powinny mieć również dzieci. Fot. Hettich
Przechowywanie w łazience: inteligentna skrytka
Przechowywanie w łazience: inteligentna skrytka

Przedmioty osobistego użytku i wartościowe drobiazgi, jak biżuteria możemy przechowywać w inteligentnym schowku zamykanym na klucz.

REKLAMA

Jest niepozorna, z powodzeniem jednak można jej powierzyć wartościowe przedmioty lub poufne dokumenty. Nowa, niewielka szuflada SmarTray to dyskretny schowek, w którym wszystko jest zawsze na miejscu, a jednak ukryte przed ciekawskim spojrzeniem. Bezpieczną i elegancką skrytkę bez problemu można zamontować w meblach biurowych, łazienkowych czy pokojowych.

Nowy, proponowany przez firmę Hettich system piórnikowy SmarTray, to jedyne takie rozwiązanie na rynku. Dzięki niedużym rozmiarom nie rzuca się w oczy i jest dyskretnie ukryty pod blatem, ale zmieści dokumenty formatu A4, wartościowe urządzenia elektroniczne czy osobiste przedmioty, których nie chcemy trzymać na biurku – mówi Joanna Nowak z firmy Hettich. Ponieważ smartfon czy tablet to dzisiaj niezbędne wyposażenie każdego pracownika, SmarTray ma zintegrowany przepust kablowy, aby bez przeszkód można naładować baterie tych urządzeń, bez konieczności wyjmowania ich z naszej bezpiecznej skrytki – dodaje.

W zaciszu domowym również potrzebujemy dyskretnego i bezpiecznego miejsca, w którym można przechowywać wartościowe drobiazgi lub biżuterię. Sejf nie musi już być jedynym rozwiązaniem, ponieważ jego zadanie z powodzeniem może przejąć niewielki, zamykany na klucz SmarTray, który doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. W łazience ukryjemy przed dziećmi lekarstwa. W stojącej w korytarzu komodzie zapewnimy stałe i pewne miejsce dla gubiących się często kluczy. A w garderobie możemy trzymać „pod kluczem” biżuterię i drobne wartościowe przedmioty.

SmarTray w niczym nie przypomina ciężkich, masywnych skrytek sejfów – zapewnia Joanna Nowak. Jest elegancki i wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nie zaburzy estetyki mebla, w którym zostanie zamontowany. Dzięki frontowi bez uchwytów ta niewielka, bezpieczna skrytka idealnie wpasowuje się w meble i pozostaje prawie niewidoczna. Nie trzeba montować dodatkowych zabezpieczeń, bo SmarTray ma już zintegrowany zamek.

Wykonany ze stali system SmarTray dostępny jest w dwóch kolorach: modnej bieli lub klasycznym antracycie. Szuflada może mieć głębokość 50 lub 75 mm. Dzięki wbudowanej prowadnicy Quadro z pełnym wysuwem, wyposażonej w amortyzator Silent System, SmarTray otwiera się i domyka delikatnie i niemal bezgłośnie. Elegancka, niewysoka obudowa znakomicie prezentuje się w szafach, pod blatem biurka, a nawet na stole, gdzie zamontujemy ją bez żadnego problemu.

SmarTray może być również wykonany z plastiku w kolorze białym, czarnym lub w optyce aluminium. W tej wersji doskonale sprawdza się jako nieduża (głębokość 40 lub 60 mm) podręczna szufladka na trzymanie przedmiotów, do których chcemy mieć łatwy i szybki dostęp.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA