REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Przechowywanie w łazience: praktyczny system szuflad

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 11 paź 2016 14:35
Przechowywanie w łazience: praktyczny system szuflad
Fot. Eno
Przechowywanie w łazience: praktyczny system szuflad
Przechowywanie w łazience: praktyczny system szuflad
Przechowywanie w łazience: praktyczny system szuflad

Dobra organizacja i przechowywanie w łazience są niezwykle ważne. Zobaczcie nowy system praktycznych szuflad.

REKLAMA

Domino zaskakuje nowym systemem szuflad. Dowodzi, że nowoczesne, atrakcyjne wizualnie wzornictwo może iść w parze z funkcjonalnością. ENO to prosty w montażu system szuflad, który zapewnia najwyższy komfort ruchu oraz stabilność i wytrzymałość. Zastosowanie wyjątkowo cienkich ścianek bocznych zapewnia większą pojemność przechowywania i pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń szuflady.

Znana z praktycznych, a zarazem designerskich rozwiązań firma Domino wprowadziła do oferty kolejny produkt. Po 30 latach funkcjonowania na rynku i zyskaniu uznania jako producent i dystrybutor okuć drzwiowych, klamek, płytek ceramicznych, podłóg bambusowych i naturalnych oraz mebli i akcesoriów do łazienki Domino stworzyło ENO, czyli praktyczny system szuflad, który znajduje wiele zastosowań.

Uniwersalne rozwiązanie

System szuflad ENO z powodzeniem może być wykorzystywany zarówno w kuchni, w pokoju jak i w łazience. Trzy dostępne wysokości (89 mm, 121 mm oraz 185 mm) umożliwiają stosowanie szuflad w różnego rodzaju wnętrzach, a klasyczna, modna kolorystyka bieli (8081) i antracytu (8082) oraz minimalistyczny design na perfekcyjne dopasowanie do niemal każdego mebla. System można również wzbogacić akcesoriami, które pozwolą na montaż szuflad wewnętrznych. Na taką opcję warto się zdecydować np. przy aranżacji garderoby.

Dobrze przemyślana konstrukcja

Domino ceni praktyczne rozwiązania, które umożliwiają optymalne zagospodarowanie przestrzeni. ProjektanciENO stworzyli system szuflad o takiej konstrukcji, która pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej. Dzięki zastosowaniu supercienkich ścianek bocznych o grubości 13 mm oraz dolnej prowadnicy szuflady zapewniają większą pojemność przechowywania. System został zaprojektowany z myślą o potrzebach i komforcie użytkowników: umożliwia pełny wysuw oraz cichy domyk szuflad. Regulacja 3D w pionie i w poziomie pozwala perfekcyjnie dopasować front do korpusu szuflady i uzyskać atrakcyjny efekt wizualny. Oprócz uniwersalnego designu oraz dużej funkcjonalności ENO oferuje wytrzymałość wynoszącą aż 60 000 cykli przy obciążeniu dynamicznym wynoszącym 40 kg.

Główne atuty ENO:

pozytywna ocena testów LGA w Niemczech (badaniaTÜV Rheinland)

wytrzymałość 60 000 cykli przy obciążeniu 40kg

regulacja 3D

system soft-close (cichy domyk) przy płynnej pracy mechanizmu szuflady

Skrócony czas montowania

ENO zostało stworzone tak, by prosty był także montaż i demontaż szuflad. Instalacja systemu nie wymaga frezowania, dzięki czemu przebiega płynnie i sprawnie, a zastosowanie sprzęgła umożliwia łatwe zdemontowanie szuflady.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA