REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Przepływowy ogrzewacz wody – z ochroną przed zalaniem domu

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 20 kwi 2016 12:11
Przepływowy ogrzewacz wody – z ochroną przed zalaniem domu
Przepływowy ogrzewacz wody z zabezpieczeniem przed zalaniem wody. Fot. Siemens

Do tej pory systemy ochrony przed zalaniem domu były dostępne w pralkach i zmywarkach. Marka Siemens przeniosła to rozwiązanie do ogrzewaczy wody.

REKLAMA

Inżynierowie marki Siemens opracowali pierwszy na świecie przepływowy ogrzewacz wody wyposażony w system aquaStop. Dożywotnia gwarancja ochrony domu przed zalaniem to tylko jeden z wielu atutów innowacyjnego urządzenia.

System aquaStop to gwarancja dożywotniej ochrony domu przed zalaniem znana bardzo dobrze użytkownikom pralek, czy zmywarek. Przeniesienie tego rozwiązania do grupy ogrzewaczy wody powoduje, że stają się one innowacją na skalę światową.

- To przełomowe wydarzenie dla całej branży. Dzięki aquaStop zyskujemy pełne zabezpieczenie przed skutkami awarii wodnej przez cały okres eksploatacji urządzenia! Co ważne, nie jest to jedyny atut ogrzewacza nowej generacji. Szczyci się on także imponująco niskim zużyciem energii, wybiegającym daleko ponad normy najlepszej klasy efektywności energetycznej A – wyjaśnia Paweł Polewka, przedstawiciel marki Siemens.

Nowy ogrzewacz wody marki Siemens wyróżnia się także komfortem użytkowania, o który dba kolorowy panel LCD oraz w pełni elektroniczne sterowanie. Cyfrowy wyświetlacz nie tylko dopasowuje kolor ekranu do wybranej temperatury wody, ale również pozwala śledzić zużycie wody i energii przeliczając je automatycznie na koszty eksploatacji.

Szereg dodatkowych funkcji daje również możliwość połączenia nowego ogrzewacza wody z instalacją solarną. Dzięki temu, w razie potrzeby, urządzenie dogrzewa wodę pochodzącą z instalacji solarnej, a korzystający z baterii słonecznych konsumenci, nie są już uzależnieni od warunków pogodowych.

Nowy ogrzewacz wody marki Siemens to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również wygody, na którą wpływa technika CLICKFIX plus. Rozwiązanie to gwarantuje montaż urządzenia w trzech, szybkich krokach, nawet w miejscu starej instalacji. Neutralny, ponadczasowy design urządzenia uzupełnia ponadto dodatkowa blokada temperatury na poziomie 42ºC jako zabezpieczenie przed dziećmi.

Ogrzewacz może współpracować z instalacją solarną. Kosztuje ok. 2.399 zł.


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA