REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Przyciski spłukujące – nowe odsłony popularnych serii

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 09 maj 2016 08:00
Przyciski spłukujące – nowe odsłony popularnych serii
Geberit Sigma20 w wykończeniu stainless steel brushed polished brushed.
Przyciski spłukujące – nowe odsłony popularnych serii
Przyciski spłukujące – nowe odsłony popularnych serii
Przyciski spłukujące – nowe odsłony popularnych serii
Przyciski spłukujące – nowe odsłony popularnych serii
Przyciski spłukujące – nowe odsłony popularnych serii

To detale, które wieńczą aranżacje łazienek. Przyciski spłukujące znanych serii firmy Geberit otrzymały odświeżony design. Do wyboru są różne materiały.

REKLAMA

Geberit odświeża gamę przycisków spłukujących Sigma. W 2016 roku oferuje nowe przyciski spłukujące, które koncentrują się na funkcjonalności oraz designie i są dostępne w szerokiej gamie kolorów.

Seria Sigma30

Przycisk spłukujący Geberit Sigma30 z jego czystym linearnym designem to zupełnie nowa propozycja w ofercie. Przeprojektowany przycisk

Nowy przycisk Geberit Sigma30 stanowi uzupełnienie oferty eleganckich akcesoriów. Zaprojektowany na nowo w pracowni Christoph Behling Design w Londynie, stanowi nową odsłonę wypróbowanych i sprawdzonych przycisków spłukujących Geberit - Tango oraz Bolero.

Przycisk spłukujący jest dostępny w dwóch wersjach: z dwudzielnym spłukiwaniem lub funkcją stop. Wersja z funkcją podwójnego spłukiwania jest wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych metodą wtryskową i jest dostępna w sześciu różnych kolorach.

Z kolei wersja z funkcją stop wykonana jest z odlewanego ciśnieniowo cynku. Do wyboru są cztery kolory. Do wszystkich modeli Geberit Sigma30 opcjonalnie dostępny jest pojemnik na kostki do spłuczki. Transportuje on kostki do stałej pozycji poniżej powierzchni wody w zbiorniku. Geberit Sigma30 zastępuje dwa przyciski spłukujące Tango oraz Bolero, których produkcja zostanie zakończona wiosną 2016 roku.

Seria Sigma20

Geberit Sigma20 do podwójnego spłukiwania posiada obecnie dwa większe okrągłe przyciski. Natomiast powierzchnia przycisku spłukującego.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma20 jest wyposażony w dwa okrągłe przyciski o różnych rozmiarach do podwójnego spłukiwania. Aby ułatwić użytkowanie, projektanci stworzyli dwa okrągłe, lekko wypukłe przyciski, które są znacznie większe niż w poprzedniej wersji.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma20 wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych metodą wtryskową i jest dostępny w sześciu różnych kolorach - od białego złota do matowo-chromowych przycisków.

Ponadto Geberit oferuje również wersję wykonaną ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Opcjonalnie przycisk spłukujący może być także wyposażony w pojemnik na kostki do spłuczki.

Seria Sigma60

Geberit Sigma60 została urozmaicona nową ramką montażową i - jak większość przycisków spłukujących Geberit Sigma - może być zainstalowany bez dodatkowych etapów.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma60 jest zlicowany z powierzchnią ściany. Aby jeszcze bardziej ułatwić jego instalację, Geberit całkowicie zmienił ramkę montażową. Teraz przycisk może być zainstalowany w taki sam sposób, jak pozostałe produkty z serii Sigma. Przycisk spłukujący jest dostępny w różnych wersjach: powierzchnia przycisku może być wykonana ze szkła lub metalu. Oferta obejmuje cztery kolory (czarny, biały, umbra, szczotkowana stal nierdzewna).


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA