REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Relaks pod prysznicem: głowice z chromoterapią

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 02 gru 2016 12:55
Relaks pod prysznicem: głowice z chromoterapią
Fot. Fir Italia

Energetyzujący wodospad, a może relaksująca mgiełka? Światło czerwone, białe czy fioletowe? Nowoczesna strefa prysznica to oaza relaksu, w której odpręża nie tylko woda, ale i światło.

REKLAMA

Domowa łazienka we współczesnych domach stała się głównym miejscem relaksu, domowym SPA. I niekoniecznie potrzebna jest nam do tego wanna. Coraz częściej sam prysznic zamienia się w sensualne doświadczenie, które pobudza nasze zmysły. A wszystko dzięki nowoczesnym głowicom prysznicowym, które nie tylko zapewniają wodę o różnych temperaturach, ale i o zróżnicowanym strumieniu (dzięki różnym dyszom), a nawet... światło w rozmaitych kolorach.

Dzięki temu, prysznic w nowoczesnej strefie natryskowej oferuje zalety zarówno terapii wodą, jak i chromoterapii. Przykładem takiej armatury są nowe produkty włoskiej marki Fir Italia.

Nowe głowice prysznicowe marki Fir Italia wyposażone są w system chromoterapii i pozwalają użytkownikowi wybrać spośród 8 kolorów światła: czerwonego, zielonego, żółtego, purpurowego, niebieskiego, fioletowego i białego. Dzięki wodoodpornemu pilotowi możemy sterować nasilenim światła lub wybrać opcję automatycznego przejścia jednego koloru w drugi.

To jednak nie wszystko. Wielofunkcyjne głowice prysznicowe z serii Synergy dostarczają wodę w formie tropikalnego deszczu, energetyzującego wodospadu, a nawet delikatnej, relaksującej mgiełki. Oprócz zróżnicowanego strumienia wody, sama armatura zachwyca wzornictwem - w serii Synergy wewnętrzne części wykonano z Corianu; w serii Playone głowica ma nowoczesny, kwadratowy kształt.

Aby wynieść kąpiel pod prysznicem na zupełnie nowy poziom relaksacji, głowice można zestawiać z bocznymi, regulowanymi natryskami do masażu ciała, kaskadami czy biczami wodnymi do masażu karku.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA