Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Remont łazienki: wybierz nowoczesne wyposażenie

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 20 lip 2016 15:08
Remont łazienki: wybierz nowoczesne wyposażenie
Kolekcja Subway 2.0. Fot. Villeroy & Boch
Remont łazienki: wybierz nowoczesne wyposażenie
Remont łazienki: wybierz nowoczesne wyposażenie

Drewniana chata, stajnia czy stodoła to wymarzone obiekty do przebudowy. Ich reinterpretacja może zaowocować niezwykłym wnętrzem, w którym oryginalna tkanka architektury będzie przeplatała się z nowoczesnym wyposażeniem.

REKLAMA

Adaptacja starego budynku to szansa, by zyskać nietuzinkowy dom. Drewniane chaty, stajnie i stodoły to przestronne wnętrza z oryginalnymi elementami architektonicznymi i malowniczym otoczeniem. Reinterpretując je i dostosowując do własnych potrzeb, warto ocalić to, co najcenniejsze – cegły, kamienie, drewniane ściany, stropy i belki. A następnie uzupełnić je o nowoczesne wyposażenie! W salonie kąpielowym grę kontrastów zapewni kolekcja Subway 2.0 od Villeroy & Boch – rozświetlając pomieszczenie i dodając mu wyjątkowej ekspresji.

Salon kąpielowy z klimatem

W przebudowie starych budynków ograniczają nas tylko zewnętrzne ściany. Dlatego warto wykorzystać przestronność takiego wnętrza i salon kąpielowy połączyć z sypialnią! Ze starą cegłą stylowo kontrastować będą meble Subway 2.0 wykonane z białego drewna. Nowoczesne szafki o prostych formach i gładkiej teksturze, połączone z białą ceramiką, podkreślą urok faktury ceglanej ściany. Dom blisko natury musi również funkcjonować w zgodzie z naturą.

Dlatego miski Subway 2.0 z bezrantową technologią DirectFlush wyposażone są w ekologiczną funkcję AquaReduct, dzięki której ilość spłukiwanej wody została zredukowana do 3/4,5 l – a to prawie o połowę mniej niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. W tak przestronnym wnętrzu nie może zabraknąć wolnostojącej wanny – ta o owalnej formie z kolekcji Loop&Friends zapewni wygodę i funkcjonalność.

Niezbędnym dodatkiem będzie lustro More to See 14 ze zintegrowanym oświetleniem LED, w którym można zmieniać natężenie światła i jego kolor – od ciepłej do zimnej bieli. Duże lustro nad umywalką dodatkowo rozświetli wnętrze i przede wszystkim pokaże je w doskonałym świetle!

Adaptacje dawnej zabudowy do nowych potrzeb to coraz popularniejsze zjawisko. Z opuszczonej stajni czy stodoły można stworzyć wnętrze, którego nie otrzymamy, budując nowy obiekt. Na takiej metamorfozie szczególnie może zyskać łazienka, która zazwyczaj zamykana jest w kilku metrach.


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA