REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Salon kąpielowy: wybierz kabinę do luksusowej łazienki

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 27 sty 2017 10:02
Salon kąpielowy: wybierz kabinę do luksusowej łazienki
Kabinę Arena wyróżniają oryginalne i eleganckie kształty, które zawdzięcza szkłu giętemu w narożniku pod kątem 90 stopni. Fot. New Trendy
Salon kąpielowy: wybierz kabinę do luksusowej łazienki
Salon kąpielowy: wybierz kabinę do luksusowej łazienki
Salon kąpielowy: wybierz kabinę do luksusowej łazienki
Salon kąpielowy: wybierz kabinę do luksusowej łazienki

Domowe SPA to marzenie wielu z nas. Wyjątkowo przestronny pokój kąpielowy z dodatkami podkreślającymi wypoczynkowy charakter miejsca to najmodniejszy obecnie trend.

REKLAMA

Zaprojektowanie komfortowego i spektakularnego salonu kąpielowego przy obecnym wyborze produktów to czysta przyjemność. Gdy nie ogranicza nas metraż łazienki, mamy dużą swobodę w aranżacji przestrzeni. Możemy na przykład wykorzystać najbardziej uniwersalne i ascetyczne w swej formie kabiny typu walk in. Kabiny, które ze względu na swoją prostotę, nie ingerują w przestrzeń a jedynie elegancko ją uzupełniają. Szeroka oferta kabin New Modus marki New Trendy pozwala skonfigurować produkt zbudowany z jednej lub nawet czterech tafli czystego szkła.  

Ciekawym rozwiązaniem jest centralne umiejscowienie kabiny prysznicowej, tak by stanowiła element dekoracyjny. Od wyboru konkretnego modelu powinniśmy więc zacząć projektowanie wnętrza. Kabinę Arena do New Trendy wyróżniają oryginalne i eleganckie kształty, które zawdzięcza szkłu giętemu w narożniku pod kątem 90 stopni. Stylową prostotę kabiny podkreśla nieszablonowy uchwyt oraz nowoczesne zawiasy.

Aby nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter możemy dopełnić wnętrze niezwykle charakterystyczną kabiną New Rondo. Ta przyścienna kabina zbudowana na płaskich doskonale wypolerowanych profilach oferuje duży komfort użytkowania swoją przestronnością i znakomicie uzupełni łazienkową przestrzeń. Wyeksponowana w odpowiedniej scenerii podkreśli kąpielowy charakter wnętrza i jego wyjątkowy klimat.

Jednym ze sposobów wykreowania większej przestrzeni jest połączenia łazienki z sypialnią. W ten sposób nawet niewielka wyjściowo przestrzeń zyska nie tylko metr,aż ale także salonowy charakter. Dzisiejsze rozwiązania, jak montaż bezbrodzikowy lub montaż na brodziku podpłytkowym typu Kero, pozwalają za pomocą posadzki zintegrować salon kąpielowy z sąsiadującymi pomieszczeniami. Zyskujemy w ten sposób komfortowa i elegancką strefę relaksu.

Przestronny pokój kąpielowy możemy zaaranżować w ten sposób, by kluczową jego część stanowił duży prysznic. Kabiny z linii Reflexa i Modena poza wysoką estetyką detali oferują także praktyczne wykończenia jak zlicowane z taflą szkła zawiasy czy też funkcjonalną rynienkę, która zapobiega ściekaniu wody z drzwi kabiny na podłogę. Niezwykle prosta a zarazem ciekawa konstrukcja kabin oraz szeroki wybór wariantów sprawia, że dają niemal nieograniczone możliwości tworzenia własnej kabiny zgodnej z indywidualnymi upodobaniami.

W pokoju kąpielowym możemy zastosować wyposażenie skrojone na miarę. Kabina prysznicowa w opcji na wymiar pozwala w pełni spełnić wszystkie wymagania aranżacyjne i funkcjonalne. W ofercie marki New Trendy znajdziemy produkty dla których możemy optymalnie wybrać wielkość i proporcje ścianek. Kabina stworzona na indywidualne zamówienie poszerza zakres aranżacyjnych możliwości.

Źródło: New Trendy


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA