REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ściana w łazience: postaw na farbę!

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 08 lut 2017 14:04
Ściana w łazience: postaw na farbę!
Ściana w łazience pomalowana farbą z kolekcji Aura. Fot. Benjamin Moore
Ściana w łazience: postaw na farbę!
Ściana w łazience: postaw na farbę!
Ściana w łazience: postaw na farbę!
Ściana w łazience: postaw na farbę!
Ściana w łazience: postaw na farbę!

Czym wykończyć ścianę w łazience? A chociażby farbą! Zwłaszcza taką, której kolor ma niespotykaną dotąd głębię.

REKLAMA

Nowe technologie otwierają niesamowite możliwości. Przyspieszają procesy, upraszczają je, ułatwiają życie. Stanowią swego rodzaju pomost pomiędzy rzeczywistością, a tym co czeka nas w przyszłości. Sceptycy twierdzą, że przez nie świat staje się nieco zbyt mechaniczny, odhumanizowany… ale czy zawsze? Czy nowoczesne technologie mogą służyć nie tylko rozwojowi przemysłu, ale faktycznie pobudzać, inspirować i rozwijać naszą kreatywność? Farby AURA® inspirowane są najpiękniejszym i najbardziej szlachetnym śladem, jaki może pozostawić po sobie człowiek. Zapraszamy do świata inspirowanego sztuką.

Wibrujące, wielowymiarowe, fascynujące… 

Dzięki najnowocześniejszym technologiom Benjamin Moore po raz pierwszy w historii pokazuje prawdziwe kolory na ścianach. Color Lock® technology to rewolucyjny system, który wyznacza zupełnie nowe standardy na rynku i przenosi jakość farb akrylowych na nowy poziom.  

W czym kryje się sekret?

Za niezwykłe właściwości farb AURA® odpowiedzialne są specjalne mikrokapsułki z pigmentami zamkniętymi we wnętrzu. Technologia ta gwarantuje niespotykaną głębię i ekstremalną siłę krycia. Zmianie ulegają także właściwości wymalowanej powłoki, która staje się wyjątkowo odporna na zmywanie, szorowanie oraz negatywne działanie promieni UV - głównego winowajcy, odpowiedzialnego za blaknięcie kolorów na naszych ścianach. Dzięki tym zaletom farby, którymi malujemy ściany, z powodzeniem możemy zastosować także na frontach szaf, drzwiach, framugach, ramach okiennych, sztukateriach czy listwach przypodłogowych. To prawdziwa oszczędność czasu i całkowite wyeliminowanie problemu niezgodności faktur i kolorów!

Artystyczna aura

Linia farb Aura dostępna jest w pełnej gamie ponad 3500 wyjątkowych kolorów chronionych hologramem Authentic Color, jednak dla Klientów o wyjątkowo wysublimowych gustach marka Benjamin Moore stworzyła zupełnie nową, liczącą 240 odcieni kolekcję kolorystyczną zamkniętą w wyjątkowym wzorniku Color Stories®, który jest prawdziwą gratką dla projektantów i architektów - w odróżnieniu od wzorników innych producentów, zamiast techniki drukarskiej wszystkie odcienie naprawdę wymalowano farbą AURA®, ponieważ tylko ona może pokazać prawdziwe oblicze kolorów.  

Wzornik inny, niż wszystkie

Niezwykły jest też sam sposób, w jaki skomponowano barwy Color Stories®. Wzorując się na dziełach największych mistrzów malarstwa kreatorzy Benjamin Moore opracowali 240 odcieni w oparciu o czyste barwy, nie używając szarości ani czerni. Aby uzyskać pożądaną głębię i efekt dynamicznego koloru na ścianie, zwiększyli ilość pigmentów w każdym z odcieni z 2 do minimum 5. Niektóre z kolorów składają się aż z 7 pigmentów! Takie tworzenie koloru było bliskie zarówno renesansowym klasykom, jak i odkrywającym świat od nowa impresjonistom. 

Zabieg ten sprawia, że w porównaniu z tradycyjnymi farbami produkty z linii AURA® intensywnie współpracują z oświetleniem i bez końca odkrywają przed użytkownikami swoje nowe, wyrafinowane twarze. Sprawiają, że ściany w naszych domach stają się prawdziwymi dziełami sztuki.

W kolekcji znajdziemy również farby stworzone z myślą o pomieszczeniach narażonych na wilgoć i parę, takich jak łazienki czy salony kąpielowe: AURA® Bath & Spa Matte Finish 532 (mat). 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA