REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ściereczki do sprzątania – czym czyścić łazienkę

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 01 cze 2016 14:00
Ściereczki do sprzątania – czym czyścić łazienkę
Sprzątanie łazienki jest szybsze i bardziej przyjemne, jeśli używa się specjalistyczne ściereczki. Fot. Shutterstock
Ściereczki do sprzątania – czym czyścić łazienkę
Ściereczki do sprzątania – czym czyścić łazienkę

W utrzymaniu czystości innych powierzchni pomagają im specjalistyczne ściereczki, które można prać w pralce albo po użyciu... wyrzucić do kosza. W XXI wieku porządki są wreszcie przyjemnością.

REKLAMA

Najwyższy czas zmienić przyzwyczajenia i wreszcie zrezygnować z tradycyjnych, nielubianych ścierek. Dotyczy to zarówno tych do mycia podłóg, jak i blatów, glazury oraz wszelkich innych powierzchni w łazienkach i kuchniach. Na rynku jest tyle nowoczesnych produktów do sprzątania, że nie ma już potrzeby zmagania się z noszeniem wiader z wodą, pracą na kolanach, zniszczoną skórą dłoni i połamanymi paznokciami i oczywiście wyżymaniem ścierek.

Do czyszczenia innych powierzchni w kuchni i łazience polecane są specjalistyczne ściereczki. Nie pozostawiają smug i zadrapań. Czyszczą dokładnie i – co istotne – tak jak wkłady do mopów można prać w pralce. Wiele ma przeznaczenie uniwersalne – nadają się do różnych powierzchni.

Jeżeli jednak szczególnie zależy nam ma perfekcyjnym wyglądzie jakiejś powierzchni czy ochronie szlachetnego materiału, np. kamienia lub stali, warto zaopatrzyć się w dedykowane do nich produkty. Do trudnych zabrudzeń idealne są ściereczki dwustronne, których jedna strona delikatnie szoruje, a druga – poleruje.

Inna opcja to ściereczki jednorazowe dedykowane do określonych powierzchni, np. luster, desek sedesowych, mebli, glazury.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA