REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Sposób na relaks w łazience: wanna z hydromasażem

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 13 gru 2017 12:29
Sposób na relaks w łazience: wanna z hydromasażem
Fot. Materiały prasowe Sanplast

Nie zawsze, albo raczej rzadko, mamy czas na wyjazdy do profesjonalnego, ulubionego SPA, nad wodę, nawet na wakacje. Nic dziwnego więc, że coraz częściej naszym marzeniem jest by taki relaks mieć w domu, w zasięgu ręki.

REKLAMA

Wanny z hydromasażem mieszanym lub wodnym od firmy Sanplast to nic innego jak kojący balsam dla naszego ciała po całym męczącym i ponurym dniu. Tempo współczesnego życia, ciągła pogoń za… i wszechobecna „nerwówka” powodują, że nasz organizm i umysł częściej domagają się od nas regularnej dawki relaksu.

„W zdrowym ciele zdrowy duch” – znamy to przysłowie od dawna! Zatem jeśli odpoczywa nasze ciało, odpoczywa też i nasz umysł. W ofercie firmy znajdziemy połączenie działania różnorodnych dysz kierunkowych oraz rotacyjnych, które doskonale wpłyną na nasze samopoczucie, poprawią nam nastrój i sprawią, że nasza skóra będzie nawilżona i gładka, a my odnajdziemy w sobie nowe pokłady energii.

Jak to działa?

System hydromasażu mieszany (HMEP) charakteryzuje się połączeniem aż 16 dysz: 8 dyszami wodnymi średnimi i małymi oraz 8 dyszami powietrznymi, które automatycznie się osuszają. 4 dysze przeznaczone są szczególnie do masażu tułowia i nóg , 2 dysze do masażu pleców a 2 ostatnie do masażu stóp.

System hydromasażu wodny (HWEP) to 8 równie niezawodnych dysz wodnych (4 ukierunkowane na tułów i nogi, 2 na plecy i 2 na stopy. System hydromasażu Sanplast zapewnia pełen komfort kąpieli związany nie tylko z masażem, ale także z łatwością obsługi. Posiada bowiem nowoczesny, przejrzysty i funkcjonalny elektroniczny panel sterowania. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA