REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Stal emaliowana: poznaj jej wszystkie zalety!

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 29 sie 2016 14:28
Stal emaliowana: poznaj jej wszystkie zalety!
Nowoczesna, wolno stojąca wanna Conoduo. Fot. Kaldewei
Stal emaliowana: poznaj jej wszystkie zalety!
Stal emaliowana: poznaj jej wszystkie zalety!
Stal emaliowana: poznaj jej wszystkie zalety!
Stal emaliowana: poznaj jej wszystkie zalety!

Umywalki, wanny i brodziki wykonane ze stali emaliowanej mają liczne zalety. Dowiedzcie się jakie!

REKLAMA

Stal emaliowana Kaldewei jest nie tylko niezwykle efektowna wizualnie. Jest przede wszystkim materiałem wysokiej jakości, którego powierzchnia charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Dzięki doskonałym właściwościom użytkowym emalii powierzchnie prysznicowe, wanny oraz umywalki Kaldewei po wielu latach intensywnej eksploatacji nawet przy częstej zmianie najemców nie wykazują najmniejszych śladów zużycia i wciąż wyglądają jak w dniu zakupu.

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów jest 30-letnia gwarancja producenta udzielana na wszystkie wyroby ze stali emaliowanej. Wyjątkowo długi okres użytkowania produktów Kaldewei umożliwia inwestorom znaczne ograniczenie kosztów napraw i modernizacji. W dłuższej perspektywie oznacza to większe bezpieczeństwo finansowe i skuteczniejsze planowanie.

Redukcja hałasu

Przy projektowaniu nowych inwestycji szczególny nacisk kładzie się na zapewnienie dobrej izolacji akustycznej w instalacjach domowych. Inteligentne rozwiązania produktowe oraz kompletne systemy montażowe Kaldewei zapewniają dobrą redukcję poziomu hałasu i doskonałą izolację akustyczną w łazience. Oferowany przez niemieckiego producenta system dźwiękochłonny spełnia wymagania normy DIN 4109 dotyczącej izolacji akustycznej w budownictwie mieszkaniowym oraz normy VDI 4100 SST 3.

Stal emaliowana jest eko

Produkty Kaldewei wyróżnia nie tylko wyjątkowe wzornictwo i duża wytrzymałość. Sam proces produkcji wykazuje również korzystny bilans ekologiczny. Od blisko 100 lat firma Kaldewei konsekwentnie realizuje strategię opartą na filozofii zrównoważonej gospodarki materiałowej, dlatego stal emaliowana Kaldewei produkowana jest wyłącznie z surowców pochodzenia naturalnego.

Brodziki, powierzchnie prysznicowe, wanny i umywalki po zakończeniu cyklu eksploatacyjnego mogą być w całości ponownie przetworzone. Kaldewei jest pierwszą europejską firmą z branży sanitarnej która pomyślnie przeszła złożony proces certyfikacji i uzyskała deklarację EPD wydawaną przez Niemieckie Towarzystwo Zrównoważonego Budownictwa (Deutsche Gesellschaft für Nachhaltiges Bauen). To kolejny powód, dla którego warto sięgać po produkty Kaldewei. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA