REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Strefa prysznica: gotowy zestaw kabina z brodzikiem

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 13 wrz 2017 14:46
Strefa prysznica: gotowy zestaw kabina z brodzikiem
Fot. Aquaform
Strefa prysznica: gotowy zestaw kabina z brodzikiem

W budownictwie ostatnich dekad jednymi z najpopularniejszych surowców są metal i szkło. Kształtem i estetyką nowoczesnych biurowców chętnie inspirują się projektanci wyposażenia łazienkowego. Zobaczcie przykład takiego zestawu prysznicowego.

REKLAMA

Zestaw Etna stworzono z myślą o zwolennikach współczesnej estetyki, dbających o wygodę codziennych czynności higienicznych. W jego skład wchodzi obszerna, wpisana w prostokąt o bokach 120 na 85 cm półokrągła, asymetryczna kabina prysznicowa wraz z dopasowanym brodzikiem oraz wyposażeniem niezbędnym do jej montażu i przyłączenia do instalacji: stojakiem, obudową i syfonem.

Seria obejmuje łącznie cztery modele o odmiennym umiejscowieniu drzwi względem narożnika pomieszczenia (wariant lewy i prawy) oraz kolorystyce tafli (szkło całkowicie przejrzyste lub przyciemniane - „grigio”). Dzięki dostępnym opcjom, kabinę prysznicową można zastosować w łazienkach o różnym rozkładzie i stylistyce.

Kabinę wykonano ze szkła bezpiecznego o grubości 6 mm. Jest ona wyposażona w podwyższające stabilność i wytrzymałość konstrukcji profile komorowe, ramy pozwalające zniwelować ewentualną krzywiznę ściany domu, umożliwiając sprawne i prawidłowe dopasowanie kabiny do przeznaczonego jej miejsca; a także elementy gwarantujące szczelność: domykającą drzwi listwę magnetyczną oraz uszczelki elastomerowe.

Wyposażenie objęte jest dwuletnią gwarancją. Dodatkowo, producent zapewnia, że przez 7 lat zmianie nie ulegnie barwa akrylu, z którego wykonany jest brodzik.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA