REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Strefa prysznica - udekoruj ją kabiną z grawerem

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 19 gru 2017 10:10
Strefa prysznica - udekoruj ją kabiną z grawerem
Kabina prysznicowa z grawerem Essenza KDJ, wzór Dmuchawce. Fot. Radaway
Strefa prysznica - udekoruj ją kabiną z grawerem
Strefa prysznica - udekoruj ją kabiną z grawerem

Strefa prysznica nie musi być nudna. Sposobem na jej urozmaicenie może być dekoracyjny grawer zainspirowany naturą.

REKLAMA

Wzory roślinne lub zwierzęce to źródło inspiracji dla projektantów, co znajduje odzwierciedlenie także w stylu aranżacji łazienek. Dotyczy to w szczególności strefy prysznicowej, która, podobnie jak kontakt z naturą, ma sprzyjać wyciszeniu zmysłów i odprężeniu. Propozycją firmy Radaway są funkcjonalne kabiny prysznicowe z grawerem, które swoim designem nawiązują do wzorów spotykanych w przyrodzie. Wpisują się nie tylko naturalny styl aranżacji łazienki, ale także pozwalają stworzyć komfortową oazę relaksu.

Afrykańskie inspiracje

Kabina prysznicowa Arta KDJ I z grawerem inspirowanym motywem zebry została stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących wyrazistych wzorów. Pozwala nadać pomieszczeniu oryginalności i charakteru. Idealnie komponuje się z pozostałymi elementami aranżacji łazienki, inspirowanymi motywem zwierzęcym – płytkami i akcesoriami łazienkowymi.

Arta KDJ I to jeden z modeli wchodzących w skład luksusowej serii kabin prysznicowych dedykowanych najbardziej wymagającym użytkownikom. Profile, zawiasy i uchwyty dostępne są w standardzie w technologii Chrome+, zapewniającej większy połysk. Dzięki temu współgrają estetycznie z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki, np. bateriami umywalkowymi. Drzwi, wykonane z 8 mm hartowanego szkła, otwierane są wahadłowo, tj. do wewnątrz i na zewnątrz kabiny. Dzięki temu tworzą szerokie i swobodne wejście. Na uwagę zasługują także: powłoka EasyClean, zlicowane zawiasy, innowacyjny system mocowania łączący bezpośrednio szybę ze ścianą lub szybę z szybą, a także mechanizm unoszący i opuszczający drzwi. Kabina Arta KDJ I może być wykonana na wymiar. 

Wzór „Zebra” jest dostępny także dla innych serii kabin prysznicowych firmy Radaway.

Cena kabiny: od 4 050 zł brutto

Cena graweru: 500 zł brutto

Roślinna subtelność

Fanom delikatnych motywów florystycznych firma Radaway proponuje kabinę prysznicową Essenza New KDJ z grawerem inspirowanym wzorem dmuchawca. Subtelny motyw idealnie komponuje się z minimalistycznym charakterem kabiny. Z kolei wnętrzu nadaje aranżacyjnej lekkości i nowoczesności, stanowiąc jednocześnie stylową dekorację łazienki.

Essenza New KDJ przyciąga uwagę nowoczesnym wzornictwem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Minimalistyczny design w zestawieniu z eleganckimi profilami wpisuje się w najnowsze trendy aranżacji łazienek. W modelu tym drzwi wykonane z bezpiecznego hartowanego szkła o grubości 6 mm otwierane są na zewnątrz kabiny. Łatwość w utrzymaniu kabiny w czystości zapewniają zawiasy zlicowane z taflą szkła oraz powłoka EasyClean®. Dzięki niej krople wody spływają swobodnie, nie pozostawiając osadu. Użytkownicy docenią także możliwość wyboru spośród sześciu dostępnych wariantów szkła - brązowego, grafitowego, satynowego, Pixarena, Mirror oraz UltraClear.

Kabina wyposażona została w mechanizm unoszący i opuszczający drzwi, który zapobiega niszczeniu uszczelki oraz gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę. Dzięki usłudze Na Miarę istnieje możliwość dopasowania wymiaru kabiny do sytuacji projektowej.

Wzór „Dmuchawce” dostępny jest także dla modeli z innych serii kabin prysznicowych firmy Radaway.

Cena kabiny: od 2 600 zł brutto

Cena graweru: 400 zł brutto 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA