REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Strefa umywalki: elegancki zestaw bateria plus umywalka

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 07 gru 2017 11:23
Strefa umywalki: elegancki zestaw bateria plus umywalka
Bateria umywalkowa Dokos grafit/chrom i umywalka Dokos w białym kolorze. Fot. Invena

Uzyskanie wrażenia ładu i harmonii w łazience jest możliwe tylko wtedy, gdy wszystkie detale idealnie do siebie pasują. Zobaczcie duet eleganckiej baterii i umywalki, które pięknie ze sobą harmonizują.

REKLAMA

Kierując się tą zasadą firma Invena powiększyła właśnie rodzinę produktów Dokos o nową propozycję – wysoką baterię umywalkową Dokos grafit/chrom. Model ten nie tylko przyciąga spojrzenia smukłą, elegancką linią i wyrazistą kolorystyką, ale też znakomicie współgra z umywalkami z tej serii.

W dzisiejszym świecie olbrzymią wagę przykłada się do strony wizualnej przedmiotów codziennego użytku. Wszystkie sprzęty i elementy wyposażenia domu muszą być zatem nie tylko funkcjonalne, ale również zachwycać swoim wyglądem oraz wpisywać się w aktualne trendy aranżacyjne. Łazienka i znajdujące się w niej akcesoria nie są w tej kwestii wyjątkiem.

Wysoka, jednouchwytowa bateria umywalkowa Dokos grafit/chrom – nowość w ofercie firmy Invena – stanowi doskonałe połączenie elegancji, użyteczności i trwałości. Charakteryzuje się ona prostą, nowoczesną linią, która została subtelnie przełamana delikatnymi spłaszczeniami na wylewce i uchwycie. Niepowtarzalny charakter i wyjątkowa moc tego modelu to jednak nie tylko zasługa formy, ale również kolorystyki. Głęboka, wpadająca w czerń szarość zestawiona została z błyszczącymi, chromowanymi elementami, dzięki czemu bateria prezentuje się nadzwyczaj efektownie. Warto dodać, że nowy produkt marki Invena to nie pierwszy wysoki model z linii Dokos. W tej znanej i lubianej kolekcji dostępna jest również różniąca się jedynie kolorem bateria Dokos biały/chrom.

Spójna kompozycja w łazience

Wysoka bateria Dokos grafit/chrom z 35-milimetrowym mieszaczem ceramicznym to propozycja, która sprawdzi się w każdej łazience. Urządzając lub remontując to pomieszczenie warto jednak rozważyć zestawienie jej np. z elegancką, okrągłą umywalką nablatową Dokos grafit lub Dokos biały mat. Wybór ceramiki i armatury łazienkowej z jednej grupy produktowej pozwoli na stworzenie wyjątkowo spójnej kompozycji oraz sprawi, że we wnętrzu zapanuje ład i harmonia. Ponadto daje gwarancję, że poszczególne elementy będą ze sobą kompatybilne pod względem technicznym. Dodając do tego fakt, że nowa bateria umywalkowa Dokos grafit/chrom posiada w zestawie korek click-clack, niezbędne wężyki przyłączeniowe, a także perlator z praktycznym kluczykiem do jego montażu i demontażu, zyskuje się pewność, że poszczególne elementy wyposażenia łazienki będą ze sobą idealnie współgrały.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA