REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Strefa umywalki: wybierz wysoką baterię

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 07 kwi 2017 19:52
Strefa umywalki: wybierz wysoką baterię
Mierząca 306 mm wysoka bateria umywalkowa Dokos z bocznym mieszaczem została stworzona z myślą o większych umywalkach i montażu nablatowym. Fot. Invena
Strefa umywalki: wybierz wysoką baterię
Strefa umywalki: wybierz wysoką baterię

Ważnym elementem zarówno funkcjonalnym, jak również estetycznym jest bateria umywalkowa. Zobaczcie nowy, stojący model.

REKLAMA

Doskonale wyprofilowany boczny uchwyt baterii umywalkowych Dokos firmy Invena zapewnia nie tylko oryginalny wygląd armatury, ale też komfort jej użytkowania. Jeśli dodamy do tego obrotową wylewkę i innowacje techniczne gwarantujące oszczędność wody, mamy pewność, że nowe baterie umywalkowe Dokos to optymalny wybór zarówno dla miłośników designu, jak i osób ceniących funkcjonalność.

Rodzina się powiększa

Dokos to seria baterii łazienkowych i kuchennych, które charakteryzują się nowoczesną linią stylistyczną o prostych kształtach. Znakiem rozpoznawczym i cechą wspólną wszystkich produktów jest pięknie ukształtowany uchwyt. Szeroka, płaska rączka o ściętym końcu nie tylko przykuwa wzrok modernistyczną formą, ale też doskonale leży w dłoni.

Wraz z początkiem 2017 roku do licznej rodziny Dokos dołączyły nowe modele. Wśród nich znajdziemy baterie umywalkowe, które wyróżniają się bocznym umiejscowieniem uchwytu. Armatura taka posiada zwykle rączkę sterującą u góry korpusu. W przypadku nowych baterii Dokos przesunięcie mieszacza na bok korpusu ma zarówno znaczenie funkcjonalne, jak i wizualne. Całość zyskuje niebanalny charakter, a przy tym gwarantuje wygodę użytkowania. Warto podkreślić, że na precyzję obsługi wpływ ma nie tylko kształt i umiejscowienie uchwytu, ale też wysokiej jakości mieszacz ceramiczny o średnicy 35 mm.

Wygodnie i oszczędnie 

Baterie umywalkowe Dokos z bocznym mieszaczem są dostępne w dwóch wersjach – niskiej i wysokiej. Dzięki temu można dopasować je do każdej aranżacji łazienkowej. Model niski o wyskości 161 mm sprawdzi się przy montażu w większości standardowych umywalek. Natomiast mierząca 306 mm bateria wysoka stworzona została z myślą o większych umywalkach i montażu nablatowym. Obie wersje zawierają w zestawie korek typu click-clack, który zapewnia wygodne otwieranie i zamykanie odpływu. Jego przemyślana konstrukcja zapobiega gromadzeniu się osadu i tworzeniu zatorów. Dodatkowym udogodnieniem w przypadku baterii wysokiej jest obrotowa wylewka.

Ważnym elementem baterii Dokos jest silikonowy perlator Neoperl. Napowietrza on wypływającą wodę, co sprawia, że użytkownicy mają zapewniony optymalny strumień przy mniejszym zużyciu wody. Dzięki systemowi Ecosave jesteśmy w stanie odczuwalnie zmniejszyć domowe rachunki.  

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA