REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Stylowa łazienka: wybierz elegancki i funkcjonalny grzejnik

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 23 wrz 2016 10:18
Stylowa łazienka: wybierz elegancki i funkcjonalny grzejnik
Grzejnik łazienkowy Evia. Fot. Purmo
Stylowa łazienka: wybierz elegancki i funkcjonalny grzejnik
Stylowa łazienka: wybierz elegancki i funkcjonalny grzejnik

Grzejnik to bardzo ważny element wyposażenia łazienki - ogrzeje pomieszczenie, a gdy trzeba, wysuszy ręczniki.

REKLAMA

Nieprzyjemny chłód szczególnie dotkliwie może nam doskwierać w łazience. Dzięki grzejnikom łazienkowym Purmo optymalnie dopasujemy panującą w niej temperaturę do naszych potrzeb oraz uatrakcyjnimy aranżację wnętrza.

Remont łazienki to kosztowne przedsięwzięcie, którego podejmujemy się zazwyczaj raz na kilkanaście lat. Aby nakłady czasowe i finansowe, jakie w związku z nim ponosimy, nie okazały się daremną inwestycją, warto zdecydować się na najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, począwszy od izolacji przeciwwilgociowej, a na doborze najwyższej jakości elementów wyposażenia skończywszy. Bogata oferta niezawodnych grzejników łazienkowych Purmo obejmuje zarówno modele, które doskonale sprawdzą się w neutralnie urządzonej łazience rodzinnej, jak i takie, które dodadzą nutę niepowtarzalności i ekstrawagancji łazience gościnnej lub indywidualnej.

Java to grzejnik drabinkowy o klasycznym designie. Charakteryzuje się eliptycznymi, umieszczonymi pod kątem kolektorami poziomymi, które sprawiają, że całość przypomina uchyloną żaluzję. Interesujący projekt modelu podnosi jednocześnie jego walory praktyczne, zdecydowanie ułatwiając suszenie ręczników. Java dostępna jest w wielu standardowych wielkościach, dzięki czemu dopasowanie grzejnika do pomieszczenia pod względem wymiaru i mocy grzewczej nie stanowi problemu. 

Miłośnikom nowoczesnego wzornictwa z pewnością przypadnie do gustu nowość w ofercie Purmo – grzejnik Evia. Model został zaprojektowany jako harmonijna kompozycja, w której sekcje płaskich kolektorów przedzielone są elementami drabinkowymi delikatnie wygiętymi w łuk, które dają się odchylać w celu wygodnego zawieszania wilgotnych tkanin. Model prezentuje się niezwykle efektownie, zwłaszcza w przypadku, gdy uchylne kolektory zaakcentowane są za pomocą kontrastu barw.

Grzejniki łazienkowe marki Purmo to idealna propozycja dla osób, które aranżując wnętrze, mają na uwadze zarówno jego walory wizualne, jak i praktyczne. Ponieważ oferowane są w szerokiej gamie kształtów i kolorów, bez trudu znajdziemy model odpowiedni dla danego stylu aranżacji. Dzięki dwuwarstwowemu malowaniu (podkładowe metodą anaforezy oraz końcowe metodą napylania elektrostatycznego) wykazują wyjątkowo wysoką odporność na korozję. Ponadto bardzo dobrze współpracują z ogrzewaniem podłogowym Purmo, które znacznie podnosi wygodę użytkowania łazienki.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA