REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Suszenie prania: nowe, praktyczne modele suszarek

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 27 lip 2017 11:31
Suszenie prania: nowe, praktyczne modele suszarek
Suszarka Mixer 4 marki Vileda zmieści się również w kabinie prysznicowej. Fot. Vileda
Suszenie prania: nowe, praktyczne modele suszarek
Suszenie prania: nowe, praktyczne modele suszarek
Suszenie prania: nowe, praktyczne modele suszarek
Suszenie prania: nowe, praktyczne modele suszarek

Suszarka do prania powinna się znaleźć w każdym mieszkaniu. Zobaczcie nowe, praktyczne modele.

REKLAMA

Marka Vileda – światowy producent akcesoriów do sprzątania, słynących z doskonałej jakości, poszerza asortyment suszarek na pranie. Oferta została wzbogacona aż o 17 nowoczesnych modeli dostosowanych do potrzeb użytkowników. Konstruktorzy przemyśleli cały proces suszenia od nowa i przygotowali propozycje zróżnicowane pod względem funkcjonalności, rozmiarów i przeznaczenia. Wszystko po to, aby ułatwić codzienne suszenie prania i sprawić, by było jeszcze efektywniejsze.

Suszenie dopasowane do każdej przestrzeni

Kompaktowe i lekkie suszarki marki Vileda doskonale sprawdzają się w każdej przestrzeni. Różne rozmiary i kształty produktów sprawiają, że optymalnie można wykorzystać nawet niewielką ilość miejsca w małych mieszkaniach. Dzięki różnego typu rozwiązaniom konstrukcyjnym klienci mogą wybierać wśród modeli typu X-LEGS (modele ze skrzyżowanymi nogami), Table (stołowe), Tower (wieżowe), Extended (rozsuwane) czy Hang (wieszane) i precyzyjnie dopasować suszarkę do możliwości przestrzennych.

Suszenie wychodzi w praniu, czyli suszarka dopasowana do potrzeb

Nieważne, czy posiadamy dużą czy małą rodzinę, czy robimy pranie codziennie, czy raz w tygodniu. W ofercie dostępne są modele suszarek, które pomieszczą nawet kilka prań naraz, a także takie, które każdorazowo można dopasować do ilości prania. Przykładem może być suszarka Infinity, będąca idealnym rozwiązaniem na wieszanie prania dużych rozmiarów. Dzięki teleskopowym linkom można regulować jej wymiary od 185 cm do 257 cm.

Wyjątkowa funkcjonalność i jakość

Suszarki Viledy są bardzo funkcjonalne, co sprawia, że proces prania i suszenia, a nawet prasowania jest o wiele prostszy. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom, np. w postaci pogrubionych linek, prasowanie jest łatwiejsze i znacznie szybsze. Na tkaninach nie powstają bowiem trudne do usunięcia zagniecenia. Poszczególne modele suszarek wyposażone są w dodatkowe elementy, takie jak wieszaki na drobną bieliznę i skarpetki czy torebki na klamerki, ułatwiające wieszanie niewielkich części garderoby.

Na wygodę użytkowania wpływają również zamontowane kółka, a blokady skrzydeł zabezpieczają przed rozłożeniem i ułatwiają przechowywanie. Na szczególną uwagę zasługują modele z opcją podwójnego zastosowania, dzięki maksymalnemu wykorzystaniu możliwości konstrukcyjnych. Przykładem może być model Premium 2 in 1, który może być stosowany jako tradycyjna suszarka oraz, po demontażu ramienia, świetnie spełni swoją funkcję jako suszarka grzejnikowa lub balkonowa. 

Suszarki można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń – są odporne na rdzę i bardzo stabilne, a niektóre modele cechuje wyjątkowa odporność na działanie trudnych warunków atmosferycznych. W ofercie producenta można znaleźć suszarki z aluminium i ze stali, wszystkie wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu przez lata optymalnie spełniają swoje funkcje.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA