REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Szczoteczki soniczne – nowości z programem wybielania zębów

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 13 cze 2016 12:00
Szczoteczki soniczne – nowości z programem wybielania zębów
Szczoteczka soniczna Philips z programem wybielania zębów.
Szczoteczki soniczne – nowości z programem wybielania zębów
Szczoteczki soniczne – nowości z programem wybielania zębów
Szczoteczki soniczne – nowości z programem wybielania zębów

Czy zwykłe szczoteczki do mycia zębów odejdą do lamusa? Mają coraz silniejszą konkurencję w postaci szczoteczek sonicznych. Oto nowości firmy Philips z programem wybielania zębów.

REKLAMA

Nowość firmy Philips to szczoteczka soniczna Sonicare DiamondClean. Zastosowano w niej unikalną technologię soniczną Philips Sonicare, która wpływa na jakość pielęgnacji zębów i dziąseł.

Szybkie drgania

Szczoteczka soniczna wykonuje do 31.000 ruchów szczotkujących na minutę, pomagając dzięki temu czyścić zęby dynamicznie i skutecznie za pomocą fal sonicznych. Włókna główki szczoteczki zaczynają niezauważalnie drgać razem z wodą wymieszaną z pastą do zębów, przez co tworzy się delikatnie spieniony i dobrze natleniony płyn, który działa już z odległości 3-4 milimetrów od zęba.

Mikrobąbelki uderzają w płytkę nazębną, rozbijając ją i uwalniając zęby od bakterii. Powstały płyn czyści nie tylko same zęby, ale dostaje się także w szczeliny międzyzębowe, uderza w tylne powierzchnie zębów i płynie wzdłuż linii dziąseł. Dzięki temu rozwiązaniu szczoteczka DiamondClean usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna.

Różnicę i komfort w jamie ustnej zauważysz nawet już po pierwszym użyciu szczoteczki. Po tygodniu jej stosowania zęby stają się bielsze o 2 tony, a po dwóch tygodniach poprawia się stan zdrowia dziąseł.

Pięć programów szczotkowania

Philips Sonicare DiamondClean ma zaprojektowane aż 5 programów stworzonych z myślą o indywidualnych potrzebach.

Do wyboru są opcje clean (program standardowy), white (wybielający), polish (do wygładzania i polerowania powierzchni zębów), gum care (program dla masowania dziąseł), sensitive (dla osób o wrażliwych zębach).

Programy dostosowują intensywność czyszczenia do potrzeb użytkownika szczoteczki i wskazań dentysty. Wszystkie programy włączane są jednym przyciskiem umieszczonym na ceramicznej rączce szczoteczki. Dodatkowo szczoteczka ma wbudowany timer, tzw. Quadapacer, który po 30 sekundach pracy sygnalizuje konieczność zmiany czyszczonej części jamy ustnej, odliczając przy tym zalecane dwie minuty mycia zębów.

Designerski kształt

Szczoteczka Philips Sonicare DiamondClean dostępna jest w 4 modnych kolorach (do wyboru biały, czarny, różowy i ametystowy). Ma elegancką linię i ceramiczną rączkę osadzającą szczoteczkę wygodnie w dłoni.

Ponadto w zestawie ze szczoteczką jest nie tylko wymienna główka, ale również elegancka szklanka, w której wystarczy umieścić szczoteczkę, by ją naładować.

W podróży przyda się z kolei etui na szczoteczkę, które dodatkowo ma wbudowaną ładowarkę USB. Czas pracy szczoteczki po naładowaniu wynosi do 3 tygodni.

Główne zalety szczoteczki Philips Sonicare DiamondClean:

Technologia fal sonicznych- duża ilość drgań, dynamiczne i skuteczne czyszczenie
O 2 odcienie bielsze zęby po 7 dniach stosowania, zdrowsze dziąsła po 2 tygodniach
5 programów dostosowanych do indywidualnych potrzeb
Innowacyjny design – dostępne 4 kolory, ceramiczna rączka, eleganckie linie
Ładowana indukcyjnie za pomocą szklanki lub poprzez kabel USB


Rekomendowane ceny detaliczne następujących modeli Sonicare DiamondClean wynoszą ok. 929 zł

Dostępne modele:

DiamondClean White HX9332/04
DiamondClean Black HX9352/04
DiamondClean Pink HX9362/67
DiamondClean Amethyst HX9372/04


Zdjęcia: Philips


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA