REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Szuflady do łazienki – wygoda na co dzień

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 28 kwi 2016 08:00
Szuflady do łazienki – wygoda na co dzień
Wysoka szuflada pozwala także przechowywać wysokie butelki z szamponem czy płynem do kąpieli
Szuflady do łazienki – wygoda na co dzień
Szuflady do łazienki – wygoda na co dzień
Szuflady do łazienki – wygoda na co dzień

W łazience przechowujemy mnóstwo drobiazgów, których nie chcemy widzieć na półkach. Nie chcemy też bezwładnie wrzucać ich do głębokiej szuflady. Oto nowe rozwiązania marki Hettich.

REKLAMA

Łazienka powinna też być miejscem relaksu, przyjemności i... najczystszym miejscem w mieszkaniu. Urządźmy ją więc tak, by porządek i czystość łatwo było zachować.

Już wiele lat temu użytkownicy zdecydowali, że to najlepszy sposób na przechowywanie mnóstwa drobiazgów, które muszą się znaleźć w łazience, i które chcemy mieć pod ręką podczas codziennej toalety. Taką szufladę otwiera się tysiące razy.

Firma Hettich stworzyła systemy ArciTech i InnoTech Atira. Estetyka, wytrzymałość oraz ciche i delikatnie wysuwające się prowadnice są ich znakiem rozpoznawczym.

Kolejnym krokiem było stworzenie systemu do otwierania szuflady bez użycia rąk. Wyposażone w system Push to open szuflady można otworzyć biodrem czy kolanem, naciskając lekko front, by wyciągnąć z niej tusz do rzęs, nie przerywając przy tym nakładania kremu na twarz.

Wyobraźmy sobie jednak tę codzienną sytuację, gdy bezwzrokowo, po omacku próbujemy znaleźć coś w szufladzie pod umywalką. Potrącona, niedokręcona buteleczka z tonikiem wylewa się na pudełko z cieniami do powiek, a pędzel z resztkami pudru spotyka się z wrzuconą w pośpiechu szczotką do włosów.

Dlatego szuflada łazienkowa nie może się obyć bez specjalnego organizera. To dedykowane szufladom Hettich rozwiązanie pozwala idealnie wykorzystać cenną przestrzeń małej łazienki, ale przede wszystkim utrzymać czystość i porządek, nawet wtedy, gdy będziemy w szufladzie trzymać mnóstwo niezbędnych drobiazgów służących naszej higienie i urodzie.

Organizer nie może być przypadkowy, lecz wykonany z wysokiej jakości, eleganckiego tworzywa, dopasowanego kolorystycznie, przyjemnego w dotyku, ale również łatwego do umycia.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA