REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Szybki remont – moduł sanitarny w nowej odsłonie

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 17 maj 2016 18:00
Szybki remont – moduł sanitarny w nowej odsłonie
Moduł sanitarny Monolith Geberit w nowej odsłonie. Fot. Geberit

Moduł sanitarny to alternatywa dla spłuczek natynkowych. Umożliwiają szybkie remont łazienki bez skuwania płytek. Oto moduł Geberit Monolith w nowej odsłonie. Ma m.in. nowy kolor sand.

REKLAMA

Instalowanie modułów sanitarnych Geberit Monolith do WC stało się znacznie prostsze. W ramach regularnej aktualizacji modelu, rama nośna została przeprojektowana na wzór Geberit Duofix. Natomiast wygląd zewnętrzny produktu pozostaje niezmieniony.

Prosty montaż

Moduły sanitarne Geberit Monolith do WC to alternatywa dla spłuczek natynkowych. Za sprawą funkcji dwudzielnego spłukiwania oszczędzającego wodę oraz najwyższej klasy materiałów, nawet podstawowy model spełnia wysokie wymagania.

Ponadto, ze zintegrowanym odciągiem nieprzyjemnych zapachów, dyskretnym podświetleniem LED oraz inteligentną technologią czujników, model Monolith Plus oferuje najwyższy komfort.
Montaż jest tak prosty jak Geberit Duofix

W ramach regularnej aktualizacji modelu Geberit Monolith przeprojektowano wnętrze modułów sanitarnych dla WC na wzór elementu montażowego Geberit Duofix. Stanowi to ułatwienie dla fachowców, bowiem obecnie rama może być przymocowana do ściany w analogiczny sposób.

Ustawienie wysokości miski WC można dostosować do preferencji użytkowników w zakresie 7 cm. Nie wymaga to żadnych specjalistycznych narzędzi. Instalacja nowej ramy nawet na nierównych ścianach jest możliwa dzięki opcji dostosowania wielkości szczelin.

Moduły sanitarne Geberit Monolith to idealne rozwiązanie w przypadku remontu, szczególnie w pomieszczeniach o niekorzystnym układzie przyłączy wody.

Wybór wysokości

Instalacja nowej wersji Geberit Monolith nie wymaga prac budowlanych na dużą skalę – nie powoduje zbędnego hałasu oraz zabrudzeń. W przypadku remontu toaleta może być używana już po kilku godzinach.

Urządzenia z zewnątrz pozostały niezmienione – charakteryzuje je elegancki design i wysoka funkcjonalność m.in. dzięki przyciskom umieszczonym od góry. Grubość Geberit Monolith oraz Geberit Monolith Plus wynosi zaledwie 10,5 cm, a moduły dostępne są w dwóch opcjach wysokości 101 cm i 114 cm.

Szkło, aluminium, stalowych

Moduły sanitarne Geberit Monolith do WC są kompatybilne z większością standardowych urządzeń ceramicznych WC oraz toaletami myjącymi Geberit AquaClean. Są odpowiednie zarówno dla nowych budynków, jak i projektów modernizacyjnych.

W module sanitarnym użyto łatwych do czyszczenia materiałów. Przednia pokrywa jest wykonana z hartowanego szkła (ESG), a panele boczne z eleganckiego szczotkowanego aluminium. Wszystkie elementy nośne wewnątrz modułu składają się z profili stalowych, które są chronione przed korozją przez katodowe lakierowanie zanurzeniowe – obecnie ta standardowa technologia wykorzystywana jest w obróbce karoserii samochodowej.

Dwa rozmiary

Przeprojektowane wnętrze można znaleźć zarówno w standardowym modelu modułu sanitarnego Monolith do WC i w bardziej komfortowym modelu - Monolith Plus. Oba modele są dostępne w wysokościach od 101 cm do 114 cm.

Wyższa wersja jest szczególnie odpowiednia do zakrywania otworu serwisowego osłoniętej spłuczki podtynkowej, jak również w połączeniu z modułem sanitarnym Monolith do umywalek, który również ma wysokość 114 cm.

Przednia pokrywa wykonana jest z hartowanego szkła i jest dostępna w czterech różnych kolorach: białym, czarnym, umbra i nowym kolorze sand. Podstawowy model o wysokości 101 cm można również zamówić ze szklaną pokrywą koloru miętowego. Z tą różnorodnością, ponadczasowy design modułów sanitarnych Monolith można dopasować do kolorów każdej łazienki.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA