REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Toaleta myjąca – nowość z antybakteryjnym wykończeniem

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 16 cze 2016 10:00
Toaleta myjąca – nowość z antybakteryjnym wykończeniem
Toaleta myjąca Sensia Arena firmy Grohe.
Toaleta myjąca – nowość z antybakteryjnym wykończeniem
Toaleta myjąca – nowość z antybakteryjnym wykończeniem
Toaleta myjąca – nowość z antybakteryjnym wykończeniem
Toaleta myjąca – nowość z antybakteryjnym wykończeniem
Toaleta myjąca – nowość z antybakteryjnym wykończeniem
Toaleta myjąca – nowość z antybakteryjnym wykończeniem

Gdy w łazience jest toaleta myjąca, można zrezygnować z papieru toaletowego. Oto nowość firmy Grohe. Ma m.in. kilka programów mycia oraz antybakteryjne wykończenie.

REKLAMA

Kultura japońska na dobre zagościła nad Wisłą. Restauracje sushi znajdują się w każdym mieście w kraju. Manga to jeden z najczęściej wybieranych komiksów, a Judo, Aikido czy Karate to popularne w polskich szkołach sztuki walki.

Polacy doceniają również japońskie gry komputerowe i japońskie samochody. Kraj Kwitnącej Wiśni jest też nowym, chętnie wybieranym kierunkiem turystycznym. A teraz, dzięki marce Grohe Polacy będą mieli szansę odkryć tamtejszą kultową technologię sanitarną.

Zwyczaje w łazience

Analiza niezwykle popularnych w Japonii zwyczajów higienicznych i wiedzy technologicznej umożliwiła firmie Grohe wprowadzenie nowego, rewolucyjnego konceptu sanitarnego, opartego na innowacyjnej technologii, która odmieni życie Polaków w jego istotnej i najbardziej intymnej sferze.

Najnowsza propozycja Grohe – Sensia Arena – stanowi połączenie niemieckiego designu i precyzji wykonania z japońskim rytuałem spa, gwarantującym nadzwyczajną czystość i higienę.

Projekt został tak opracowany, aby na toalecie nie było miejsc niewidocznych dla oka, dzięki czemu zabrudzenia nie mają się gdzie ukryć. Gładkie kształty dodają produktowi dyskretnej elegancji, a dopracowane szczegóły, jak czujniki sensoryczne, specjalne podświetlenie, system automatycznego podnoszenia i opuszczania deski czy podwójne spłukiwanie toalety, sprawiają, że Grohe Sensia Arena wysoko podnosi poprzeczkę dla przyszłych, spersonalizowanych rozwiązań w zakresie higieny.

Idealna ochrony skóry

Nic nie czyści skóry tak dobrze jak świeża, bieżąca woda – najbardziej naturalny ze środków czyszczących na świecie. Delikatny dla skóry i nadzwyczaj skuteczny. To dlatego ludzie używają jej do mycia od zarania dziejów. Jest odświeżająca, kojąca i wprowadza w dobry nastrój.

Mycie wodą po skorzystaniu z toalety jest dla wielu kultur, w tym japońskiej, czymś zupełnie naturalnym, a wzrost dbałości o higienę sprawia, że coraz więcej osób poszukuje prawdziwej czystości i bezpieczeństwa w toalecie. To właśnie dla zapewnienia najlepszej ochrony, ale również dla zagwarantowania idealnej higieny nowa toaleta Grohe oferuje wybór aż pięciu różnych natrysków myjących:

♦Lady Shower – oddzielne ramię z innym nachyleniem natrysku i łagodnym strumieniem dla higieny okolic intymnych kobiet, zapewnia pełen komfort i delikatne oczyszczanie.
♦Podwójne ramię natrysku – oddzielne ramię natrysku do okolic intymnych dla kobiet oraz tylnych części ciała zapewnia najlepsze dopasowanie oraz najwyższy poziom higieny.
♦Tylny natrysk – ciepły lub chłodny, intensywny lub delikatny – regulowany strumień natrysku dla precyzyjnego oczyszczania ciała.
♦Natrysk oscylujący – głowica natryskowa porusza się łagodnie w przód i w tył, zapewniając rozszerzony obszar oczyszczania oraz gwarantując najwyższą świeżość.
♦Strumień masujący – natrysk masujący zapewnia efekt kojącego i pulsującego masażu przełączając się między delikatnym a intensywnym strumieniem.
♦Specjalny strumień dedykowany kobietom.

Dobre samopoczucie

System umożliwia również regulację temperatury wody raz natężenie natrysku – po użyciu ciepłego natrysku, rozgrzany strumień powietrza zapewni delikatne suszenie. Dodatkowo, podczas zbliżania się do toalety, sensor wyczuwa obecność użytkownika i sprawia, że deska oraz pokrywa unoszą się lub zamykają automatycznie.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA