REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Uchwyty meblowe: kropka nad i aranżacji łazienki

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 29 lis 2017 13:29
Uchwyty meblowe: kropka nad i aranżacji łazienki
Uchwyty aluminiowe. Fot. Rejs
Uchwyty meblowe: kropka nad i aranżacji łazienki
Uchwyty meblowe: kropka nad i aranżacji łazienki
Uchwyty meblowe: kropka nad i aranżacji łazienki
Uchwyty meblowe: kropka nad i aranżacji łazienki

Stworzenie wymarzonej aranżacji wiąże się z wieloma wyzwaniami. Musimy zadbać o funkcjonalność pomieszczenia, a także o jego walory estetyczne. Przy obu tych aspektach – niezbędna jest dbałość o szczegóły. To właśnie one bywają zwieńczeniem dekoratorskich trudów.

REKLAMA

Komfortowe otwieranie drzwiczek oraz szuflad jest podstawą praktycznej aranżacji wnętrza. Jednak uchwyty, mające niewątpliwie praktyczne zastosowanie, mogą także sprawić, że meble będą bardziej atrakcyjne wizualnie. Nie bez powodu mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Aluminiowe uchwyty meblowe mogą mieć duży wpływ na wygląd naszej łazienki. Niekiedy, wymiana tylko tych drobnych elementów może znacząco odświeżyć wygląd całego pomieszczenia.

Musimy pamiętać, że materiał, z którego wykonano uchwyty meblowe powinien być przystosowany do potrzeb wnętrza, w którym się znajduje. W łazience oznacza to, że uchwyty muszą gwarantować nam wygodę użytkowania, między innymi w kontakcie z wodą lub detergentami, których na co dzień używamy. Dlatego dobrze jest postawić na takie, które nie będą nastręczały nam trudności w czyszczeniu. Aluminium sprawdzi się tu doskonale!

Warto wiedzieć, że firma Rejs, wykonująca kompleksowe wyposażenie mebli, oferuje także szeroką gamę profili aluminiowych, wykorzystywanych właśnie do produkcji uchwytów meblowych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, od klasycznych uchwytów przykręcanych, przez krawędziowe przykręcane, aż po krawędziowe wpuszczane. Różne opcje produktów dostępne są w standardowych rozstawach montażowych, ale oprócz standardów – firma wykonuje także uchwyty na wymiar, według indywidualnych potrzeb klienta.

Nowe wzory i kolory

Firma w swojej ofercie prezentuje rozmaite wzory i kolory aluminiowych uchwytów meblowych. Znajdziemy tu propozycje, które sprawdzą się właściwie w każdym stylu aranżacji wnętrz. Delikatnie zaoblone kształty doskonale uzupełnią łazienki nowoczesne i minimalistyczne, z kolei te nieco bardziej „kanciaste” – urozmaicą wygląd pomieszczeń klasycznych. 

Przy wykańczaniu mebli łazienkowych ogromną rolę odgrywa także kolor uchwytów. Chcąc stworzyć wrażenie bardziej przytulnej przestrzeni – powinniśmy postawić na uchwyty w cieplejszych barwach, na przykład w odcieniach brązu, złota lub miedzi. Z kolei detale w odcieniach srebra czy stali sprawdzą się w łazienkach o nieco bardziej surowym charakterze.

Oferta Rejs prezentuje bogatą gamę dwudziestu dwóch kolorów – wszystkie uchwyty występują w wykończeniu anody naturalnej C-0, a dodatkowo, wybrane produkty mogą występować także w innych wybarwieniach (m.in. w czerni, bieli, brązach czy szarościach), w tym w pokryciu chromowanym.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA