Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Urządzamy łazienki: nowoczesny prysznic. Zobacz raport specjalny

  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 30 wrz 2014 16:13
Urządzamy łazienki: nowoczesny prysznic. Zobacz raport specjalny

Jak zaprojektować strefę prysznica, aby była nowoczesna i funkcjonalna? Gotowe rozwiązania, polecane produkty oraz aktualne trendy prezentujemy w naszym specjalnym raporcie.

REKLAMA

Zgodnie z aktualnymi trendami w zakresie projektowania łazienek w strefie kąpielowej coraz częściej wannę zastępuje prysznic.

Jak wynika z badań przeprowadzonych wśród internautów nieco ponad połowa Polaków wybiera prysznic. Zwolenników tej formy kąpieli jest najwięcej wśród osób młodych. Dlatego modny i funkcjonalny prysznic projektujemy i urządzamy coraz częściej. Chcemy też wiedzieć co jest modne. A modne  jest bezprogowe wejście, superpłaskie brodziki zabudowane bezprogowo w płaszczyźnie podłogi oraz odpływy liniowe instalowane w posadzce. Zapewniają właściwe odprowadzenie wody oraz gwarantują modny i nowoczesny wygląd strefy prysznica. Kabiny prysznicowe możemy montować na brodziku lub bezpośrednio na posadzce, a także wybrać wersje walk-in. Jak nowocześnie zaprojektować i urządzić strefę prysznica? Odpowiedzi, porady i polecane rozwiązania można znaleźć w naszym raporcie specjalnym „Urządzamy łazienki: nowoczesny prysznic”.

Zobacz e-raport portalu Łazienka (Uwaga! Włącz pełny ekran w oknie powyżej)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA